طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دفاع مقدس معادلات جهانی را برهم زد

دفاع مقدس معادلات جهانی را برهم زد

برهم زدن معادلات استکبار جهانی با عزت و اقتدار نظام اسلامی

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت:هفته دفاع مقدس، مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب، شریعت و اسلام ناب محمدی(ص) است.

دفاع مقدس, کرمان, معادلات جهانی, دفاع مقدس معادلات جهانی برهم زد

دفاع مقدس, کرمان, معادلات جهانی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، یدا.. موحد طی پیامی به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس گفت: دلیرمردان این سرزمین درخشنده ترین و نفیس ترین حماسه ها را در طول تاریخ این سرزمین به یادگار گذاشته اند.

موحد تصریح کرد: حدیث هشت سال دفاع مقدس، حدیث مقاومت و مظلومیت ملتی است که قله های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش درنوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته اند.

و گفت:هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی ازحماسه ملتی است که تا همیشه تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت های آزاده دنیا به آن افتخار می کنند.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان بیان داشت: این حادثه بزرگ و ماندگار توانست همه معادلات جهانی معمول در عرصه سیاسی، نظامی، اجتماعی و فرهنگی را برهم زند و غرور و سرافرازی را برای مردم ایراناسلامیبرجای بگذارد.

در انتهای این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ،فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)و ملت شهید پرور ایران اسلامی به خصوص مردم شریف، ولایت مدار و شهید پرور استان تبریک عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال خانواده محترم آنان به ویژه خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر می نمایم.

امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق عنایت کند تا در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری راه شهدا و امام شهدا (ره) را استمرار بخشیم.

عزت جهانی ملت ما مدیون فرهنگ دفاع مقدس است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات