طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دفع خطر جنگ از کشور با اقتدار روزافزون و توان دفاعی نظام

دفع خطر جنگ از کشور با اقتدار روزافزون و توان دفاعی نظام

ارتش و سپاه بازوان پر توان و مقتدر دفاعی کشور هستند

مطرح کنندگان تعطیلی قوای نظامی کج اندیشند.

خطرجنگ, نمازجمعه, آبادان, دفع خطر جنگ کشور اقتدار روزافزون توان دفاعی نظام

خطرجنگ, نمازجمعه, آبادان, خطبه این هفته
به نقل از آبادان؛هاشمی امام جمعه شهرک آیت الله طالقانی ماهشهر گفت: از نظر دفاعی به جایگاهی رسیده ایم که دشمن جرأت حمله به کشور را ندارد و اقتدار روزافزون و توان دفاعی نظام باعث شده که خطر جنگ از کشور دفع شود.

حجت الاسلام سید سلمان هاشمی در خطبه های نماز جمعه شهرک آیت الله طالقانی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان سپاه افزود: معظم له در منویات خود به تصریح برخی حرف های نادرست در مورد رابطه توسعه اقتصادی و تعطیلی نیروی نظامی کشورهایی مثل ژاپن و آلمان پرداختند.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری این حرف ها مغالطه و کج اندیشی است گفت: نیروی نظامی و دفاعی خود را تعطیل کنیم که به پیشرفت برسیم؟ چنین چیزی ممکن نیست، برخی یا نمی فهمند یا خود را به نفهمی می زنند.

خطیب جمعه شهرک آیت الله طالقانی افزود: برخی می گویند کشور و نظام در معرض خطر حمله نظامی با مذاکره با آمریکا و تصویب برجام سایه جنگ از سر کشور برداشته شد، این نیز مغلطه و سخن باطل دیگری است.

هاشمی گفت: همه به خوبی می دانند از نظر دفاعی به جایگاهی رسیده ایم که دشمن جرأت حمله به کشور را ندارد و اقتدار روزافزون و توان دفاعی نظام باعث شده که خطر جنگ از کشور دفع شود.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: در حالی که نهال انقلاب بسیار جوان و در حال شکل گیری بود رژیم بعث با حمایت همه جانبه جهان به کشور حمله کرد اما چون کشور و انقلاب زیر لوای امام زمان (عج) بود به برکت خون شهیدان در جنگ به پیروزی رسیدیم.

امام جمعه شهرک آیت الله طالقانی ماهشهر همچنین به نفوذ و حرکات خزنده فرقه های انحرافی همچون وهابیت اشاره کرد و گفت: باید در مقابل نفوذ این فرقه ها بیدار و آگاه باشیم برنامه آنها سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که البته این آرزو را به گور خواهند برد.

هاشمی افزود: دشمنان با دامن زدن به مسائل قومیتی قصد تفرقه افکنی و ضربه زدن به نظام را دارند که باید در مقابل این دسیسه هوشیار باشیم و آب به آسیاب آنها نریزیم.

وی در فراز دیگری از خطبه ها به مطالبه رهبر معظم انقلاب در مورد لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: از نظر علمی هیچ کم و کاستی نسبت به دیگر کشورها نداریم، باید روی پای خود ایستاده و از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند خودداری کنیم و به کشورهای دیگر وابسته نباشیم.

خطیب جمعه شهرک آیت الله طالقانی ماهشهر در پایان با اشاره به شروع فصل بازگشایی مدارس افزود: پدران و مادران دوره پیش دبستانی فرزندان خود را جدی بگیرند و حتماً نسبت به ثبت نام و تحصیل آنها در این مقطع اقدام کنند.

باید بنیه دفاعی کشور را تقویت کنیم / شر دفع شده اما شرور باقی است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات