طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علت نیمکت نشینی رضائیان انضباطی نیست

علت نیمکت نشینی رضائیان انضباطی نیست

گلایه از نیمکت نشینی به خاطر قوچان نژاد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: علت نیمکت نشینی رضائیان انضباطی نیست و این بازیکن از کیفیت خوبی برای حضور در مسابقات برخوردار است.

تیم فوتبال, نشست خبری, اصفهان, علت نیمکت نشینی رضائیان انضباطی

تیم فوتبال, نشست خبری, اصفهان, پرسپولیس
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،برانکو ایوانکوویچ عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان با بیان اینکه دیدار با سپاهان سومین دربی بزرگ ما به شمار می رود، اظهار داشت: این بازی پس از بازی استقلال و تراکتورساز از اهمیت بسیاری برایمان برخوردار است و باید توجه کرد که ما در این مسابقه مقابل پرافتخارترین تیم ۱۰ سال گذشته ایران به میدان می رویم.

وی با بیان اینکه سپاهان از سازماندهی بسیار خوبی برخوردار است و تیم جوانی راهی مسابقات لیگ کرده، تصریح کرد: این تیم مربی قهرمان فصل گذشته را جذب کرده و با بهترین کیفیت، از شرایط خوبی برخوردار بوده و در کنارتراکتورسازی و پرسپولیس شایسته قهرمانی است.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به شرایط فنی مسابقه تصریح کرد: ما در بازی فردا انتظار یک مسابقه بسیار با کیفیت را داریم و بدون شک بازی سپاهان و پرسپولیس بسیار جالب ازآب درآید و در دربی ها هرکز نمی توان پیش بینی شرایط را کرد.

وی با بیان اینکه امیدوار هستم هواداران در این مسابقه حضور حداکثری از خود به نمایش بگذارند، ادامه داد: ما در این مسابقه کمال کامیابی نیا را به علت سه اخطاره بودن و فرشاد مصدومیت را به علت مصدومیت در اختیار نداریم.همچنین گولچ نیز هنوز از آمادگی لازم برخوردار نیست.

ایوانکوویچ با اشاره به نیمکت نشینی رضاییان گفت: این بازیکن از آمادگی خوبی برخوردار است اما ما باید درباره اینکه می تواند بازی کند یا خیر، تصمیم گیری داشته باشیم. او در فصل قبل نیز از کیفیت بسیاری برخوردار بود و نیمکت نشینی او کاری به مسائل انضباطی ندارد زیرا در تیم ما مسائل انضباطی به چشم نمی خورد.

وی درباره نتیجه این مسابقه و پیش بینی اش از بازی ادامه داد: باید بگویم که ویسی در کنار بازیکنان جوان، از بازیکنان باتجربه هم استفاده می کند اما ما فردا یک تیم مورد اعتماد را روانه مسابقه می کنیم و مثل همیشه، هدف ما برد است که باید از آن حاصل شود.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به هیجان رقابت های تیم های ایران تصریح کرد: به نظر من هیجان این مسابقات بسیار زیبا است وخوشحال هستیم که با وجود شرایط فنی مناسب، این مسابقات از چارپوب بازی جوانمردانه خارج نشده و بدون شک فردا عملکرد دو تیم بسیار خوب خواهد بود.

وی درباره حواشی فصل گذشته بین دو تیم با بیان اینکه نباید به اتفاقات جزئی توجه کرد، بیان کرد: به نظر من باید به شور واشتیاق موجود در فوتبال ایران افتخار کنیم.

ایوانکویوچ با انتقاد از تعطیلی پیاپی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: متأسفانه ما در حال حاضر درگیر تعطیلات هستیم و پس از یک ماه تعطیلی به مصاف تراکتورسازی رفتیم، بدون شک این موضوع چندان خوب نیست و بعد از چند بازی، دوباره درگیر تعطیلات می شویم، این تعطیلات به آماده سازی تیم ما ضرر وارد می کند.
احتمال نیمکت نشینی رونی مقابل اسلواکی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات