طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللملت سوریه به موعظه های بان کی مون نیازی ندارد | دمشق

ملت سوریه به موعظه های بان کی مون نیازی ندارد | دمشق

بحران سوریه مرگبارترین بحران عصر حاضر است | بان کی مون

وزارت خارجه سوریه با صدور بیانیه ای، به موضع گیری خصمانه دبیر کل سازمان ملل علیه دمشق، واکنش نشان داد.

بان کی مون, سوریه, گروههای مسلح, دمشق ملت سوریه موعظه بان کی مون نیازی ندارد

بان کی مون, سوریه, گروههای مسلح, بین الملل
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سانا، وزارت خارجه سوریه با صدور بیانیه ای از مواضع بان کی مون دبیر کل سازمان ملل درباره سوریه انتقاد کرد.

در بیانیه وزارت خارجه سوریه آمده است: ملت سوریه که از بیش از 5 سال قبل با تروریسم مبارزه می کند، صاحب حق اصلی در رقم زدن سرنوشت آینده خود است و به پند و موعظه های بان کی مون که رسوایی مربوط به نقل از یمن به مُشتی دلار را در پرونده خود دارد، نیازی ندارد.

وزارت خارجه سوریه بیان کرد: مواضع بان کی مون به دور از منشور سازمان ملل است. سازمان ملل در دوره بان کی مون از نقش خود در یافتن راهکار عادلانه برای مشکلات بین المللی عاجز مانده است. بان کی مون در طول دوره خود نه تنها کمکی به حل مشکلات نکرده است بلکه در راستای اتهام به ملت های مظلوم که این سازمان را به جانبداری متهم می کردند، حرکت کرد.

بان کی مون در سخنرانی روز سه شنبه خود در افتتاحیه مجمع عموی سازمان ملل متحد با بیان اینکه نزاع در سوریه باعث بی ثباتی شده و هزاران نفر کشته شده اند به جنایات گروه های تروریستی و کشورهای حامی آنها اشاره ای نکرد و مدعی شد که دولت سوریه در حق مردم خود مرتکب جنایت شده است.

هیچ توجیهی بَرای وقوع حوادث خشونت آمیز آمریکا وجود ندارد | بان کی مون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات