طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبازی دشواری مقابل استقلال در قبل داریم | دهقانی

بازی دشواری مقابل استقلال در قبل داریم | دهقانی

از پیشرفت تیم استقلال تا محروم بودن هواداران از نمایش زیبای نفتی ها

مربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت:می دانیم استقلال با انگیزه برد به مشهد می آید و می خواهد مقابل ما هم چنان به نوار پیروزی هایش ادامه بدهد و این مساله یک مقداری کار ما را سخت می کند.

شهرداری ماهشهر, عباس دهقانی, تراکتورسازی تبریز, دهقانیبازی دشواری مقابل استقلال پیش

شهرداری ماهشهر, عباس دهقانی, تراکتورسازی تبریز, فوتبال لیگ برتر, مربی تیم فوتبال سیاه جامگان, اردوی تیم سیاه جامگان در تعطیلات, استقلال تهران
عباس دهقانی در گفت و گو با خبرنگار حوزه فوتبال فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،درباره بازی بعدی سیاه جامگان مقابل شهرداری ماهشهر در جام حذفی اظهار کرد: ما با تیم ناشناخته شهرداری ماهشهر بازی داریم و بازی با چنین تیم هایی به طور حتم دشوار خواهد بود،با توجه به اینکه تیم سیاه جامگان در سال های اخیر در جام حذفی ناموفق بوده این مسابقات می تواند شانس خوبی برای رسیدن به سهمیه آسیایی باشد به همین دلیل باشگاه به این رقابت ها توجه ویژه ای دارد و می خواهیم با تمام توان در این رقابت ها کمپانی کنیم.

مربی تیم فوتبال سیاه جامگان درخصوص بازی بعدی سیاه جامگان با استقلال در هفته هشتم لیگ برتر تصریح کرد: می دانیم استقلال با انگیزه برد به مشهد می آید و می خواهد مقابل ما هم چنان به نوار پیروزی هایش ادامه بدهد و این مساله یک مقداری کار ما را سخت می کند،برهمین اساس سعی داریم با یک برنامه ریزی خوب و حساب در مشهد به مصاف استقلال برویم، تا بتوانیم مقابل هواداران خودمان این تیم پر طرفدار پایتخت را شکست دهیم.

وی درباره بازی با تراکتورسازی گفت: برتری تراکتورسازی به خاطر تجربه آنها بود. در کارهای دفاعی اشتباه هایی داشتیم که فکرش را نمی کردیم. بازیکنان ما چند موقعیت خوب را از دست دادند. بعد از اینکه در دقایق ابتدایی پنالتی گرفته شد بازی از دست ما خارج شد و از لحاظ روحی و روانی بازیکنان خراب شدند.

وی درباره تغییر نام تیم سیاه جامگان افزود: هنوز هیچ تغییری در این زمینه رخ نداده و قرار است تا زمان انتخاب یک نام مناسب با همان نام سیاه جامگان در مسابقات کمپانی کنیم.

دهقانی در پایان خاطر نشان کرد: باتوجه به شکست سنگینی که مقابل تراکتورسازی و هواداران پرشورش متحمل شدیم برهمین اساس سرمربی تیم تصمیم گرفت به بازیکنان 2 روز استراحت دهد تا تمرینات تیم مجددا از روز شنبه از سر گرفته شود.

برتری صنعت نفت مقابل استقلال خرمشهر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات