طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدوست دارم تا پایان فوتبالم در استقلال باشم

دوست دارم تا پایان فوتبالم در استقلال باشم

در سال های پایانی فوتبالم هستم | آلونسو

مدافع تیم فوتبال استقلال می گوید از اینکه رضایت کادرفنی و منصوریان را جلب کرده بسیار خوشحال است.


استقلال تهران

ورزش سه: سید مجید حسینی مدافع جوان استقلال در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:


با روحیه خوب به تعطیلات رفتیم


 * استقلال شرایط خیلی خوبی دارد. تیم ما توانست در دیدار با پرسپولیس و ذوب آهن که 2 تیم خوب لیگ هستند، 4 امتیاز کسب کند و با روحیه خوب وارد تعطیلات شود. ما از تعطیلات قبل به خوبی استفاده کردیم و اطمینان دارم در این تعطیلات هم به آمادگی بالاتری می رسیم و با تمام قدرت به مصاف حریفان می رویم. من به موفقیت استقلال اطمینان کامل دارم.


با تمام وجود برای استقلال بازی می کنم


* من صحبت های آقای منصوریان را خواندم و از لطف و اطمینان ایشان از صمیم قلب تشکر می کنم. من همیشه در تمرینات استقلال با تمام وجود کارم را انجام می دهم و نهایت تلاشم را به کار می گیرم. از اعتماد علی آقا هم بسیار ممنونم و همواره تلاش می کنم جواب این اعتماد را به بهترین شکل ممکن بدهم. هر زمان برای استقلال به میدان برم، با همه وجود این کار را انجام می دهم و خوشحالم که توانسته ام رضایت کادر فنی، همبازیان عزیز و هواداران گران قدر استقلال را فراهم کنم.


می خوام تا پایان فوتبالم در استقلال باشم


 * این که در چنین مقطعی از فصل از جانب سرمربی استقلال بحث تمدید قراردادم مطرح می شود، بسیار برایم ارزشمند و افتخاری بالا است. پوشیدن پیراهن استقلال برایم ارزشمند است و دوست دارم تا پایان فوتبالم برای استقلال بزرگ بازی کنم. پیراهن استقلال بر تن بازیکنان بسیار بزرگی بوده و الآن که من هم عضوی از این مجموعه بزرگ و پرافتخار هستم، ارزش آن را می دانم. تمدید قرارداد برای من بسیار خبر خوبی است و روحیه و انگیزه ام را چندین برابر می کند.

دیدار دوستانه استقلال با شاگردان مرفاوی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات