طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدومین جلسه تمرین تیم ملی در ارمنستان

دومین جلسه تمرین تیم ملی در ارمنستان

نخستین تمرین تیم ملی در ارمنستان

دومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ارمنستان عصر امروز برگزار شد.


کی روش

خبرگزاری تسنیم: با اضافه شدن علیرضا حقیقی دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران با ترکیب کامل برگزار شد. این تمرین از ساعت ١٦ در سالن شروع شد و همه هفده بازیکن حاضر در اردو در این تمرین کمپانی داشتند.


بعد از پایان این تمرینات ابتدایی که سی دقیقه به طول انجامید بازیکنان در دو گروه به زمین چمن آمدند.


گروه اول که زودتر در زمین حاضر شدند شامل دو دروازه بان و هفت بازیکن می شدند که به محض حضور در زمین تمرینات تاکتیکی خود را شروع کردند. علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری، امید ابراهیمی،سعید آقایی، عزت الله پورقاز، رامین رضاییان، ً غفوری، مهدی ترابی و سروش رفیعی این گروه را تشکیل می دادند و گروه دوم از سایر بازیکنان تشکیل می شد.


هوای لطیف و خنک امروز ایروان بر شادابی این تمرین افزوده بود. ساعاتی پیش از شروع تمرین و همچنین شب گذشته آسمان ایروان بارانی بود اما قبل از آغاز تمرین با صاف شدن آسمان هوای مطبوع و خنکی در پایتخت ارمنستان حاکم شد.


در اواسط تمرین امروز  دکتر سید کاظم سجادی سفیر ایران در ارمنستان در تمرین تیم ملی حاضر شد و در  پایان این تمرین با کارلوس کی روش و بازیکنان تیم ملی در فضایی صمیمی مصاحبه کرد. سجادی حمایت خود را از تیم ملی اعلام کرد و کارلوس کی روش هم از سفیر ایران در ایروان قدردانی کر

نماینده کره شمالی اولین حریف ایران / دومین تمرین تیم ملی بانوان برگزار شد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات