طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتخشونت ها در شارلوت با مصرف مواد مخدر مرتبط است | دونالد ترامپ

خشونت ها در شارلوت با مصرف مواد مخدر مرتبط است | دونالد ترامپ

فیلم تجمع معتادین وَ مصرف مواد مخدر دَر ملاء عام

ترامپ تظاهرات خشونت آمیزی را که شب های اخیر در شهر شارلوت (کارولینای جنوبی) به وقوع پیوسته است،به مصرف مواد مخدر مربوط دانست.

تولید کنندگان گاز شیست, دونالد ترامپ, نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری, دونالد ترامپ خشونت شارلوت مصرف مواد مخدر مرتبط

تولید کنندگان گاز شیست, دونالد ترامپ, نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, تظاهرات سیاه پوستان, بین الملل, اعتراضات در شارلوت

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ -- نامزد جمهوریخواهان برای ورود به کاخ سفید -- پنجشنبه تظاهرات خشونت آمیزی را که شب های اخیر در شهر شارلوت (کارولینای جنوبی) به وقوع پیوسته است،به مصرف مواد مخدر مربوط دانست.


وی در سخنانی در تجمع تولید کنندگان گاز شیست گفت « اگر شما مطلع نیستید، (بعد بدانید) مواد مخدر در آنچه امشب در تلویزیون مشاهده کردید ، نقش زیادی ایفا می کند.»


تجمعات در این شهر جنوب شرقی آمریکا در دو شب گذشته به درگیری های خشونت آمیزی با پلیس منجر شده است. تظاهرکنندگان به مرگ یک سیاه پوست که براثر تیراندازی یک پلیس سفید پوست کشته شده است، معترض هستند.


این نامزد جمهوریخواه با اذعان به حق مردم برای برپایی تظاهرات مسالمت جویانه در عین حال تاکید کرد کسی حق ندارد اوضاع را مختل یا صلح و امنیت دیگران را تهدید کند.


مصرف مواد مخدر در خانوم به بهانه لاغری!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات