طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیکلید موفقیت اینتر فلسفه بازی اش است | دی بوئر

کلید موفقیت اینتر فلسفه بازی اش است | دی بوئر

بازیکنان فلسفه اینتر را درک کرده اند | دی بوئر

سرمربی تیم فوتبال اینتر از رویکردی که شاگردانش برای کسب پیروزی ۲ بر صفر در خانه امپولی نشان دادند، تحت تأثیر قرار گرفته است.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال اینتر شب گذشته (چهارشنبه) در خانه امپولی با نتیجه 2 بر صفر پیروز شد و به روزهای خوش خود که از پیروزی اش برابر یوونتوس در دربی ایتالیا شروع شده بود، ادامه داد.

فرانک دی بوئر، سرمربی اینتر که تیمش به لطف کسب سه پیروزی متوالی اکنون با 10 امتیاز ( تنها دو امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس صدرنشین) در رده پنجم سری A قرار دارد، گفت: درباره رویکردی که تیم باید داشته باشد با بازیکنان مان عمده صحبت کرده ایم. به آنها گفته ام که چنین رویکردی را نباید فقط برابر تیمی بزرگ مانند یوونتوس بلکه باید برابر همه تیم ها داشته باشیم.

دی بوئر افزود: با این پیروزی ثابت کردیم که در حالت خوبی قرار داریم. این بازی با دو گلی که زدیم برای ما آغاز خوبی داشت. در مسابقه قبلی برابر یوونتوس انرژی زیادی صرف کردیم و به همین علت مهم بود که این دیدار را با قدرت شروع کینم.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس بعد از باخت ابتدای هفته تیمش در خانه اینتر ایتالیا گفت که یک بازی زشت را شاهد بوده است. دی بوئر در واکنش به این موضوع گفت: برای یوونتوس بله، بازی زشت بود اما ما خوب بازی کردیم، تمرکز داشتیم و حق مان بود که بازی را ببریم.

در اینتر موفق می شوم | دی بوئر
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات