طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیدر دیدار روحانی با بان کی مون چه گذشت؟

در دیدار روحانی با بان کی مون چه گذشت؟

دیدار روحانی با بان کی مون

بان کی مون دبیر کل سازمان ملل در دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان ضمن تاکید بر ضرورت یافتن یک راه حل با دوام برای بحران های سوریه و یمن خواستار حمایت جمهوری اسلامی ایران در جهت حل این بحران ها شد.


بان کی مون, روحانی, سوریه

خبرگزاری ایرنا: بان کی مون دبیر کل سازمان ملل در دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان ضمن تاکید بر ضرورت یافتن یک راه حل با دوام برای بحران های سوریه و یمن خواستار حمایت جمهوری اسلامی ایران در جهت حل این بحران ها شد.

بان کی مون دبیر کل سازمان ملل روز چهارشنبه در مقر این سازمان با دکتر حسن روحانی رییس جمهور کشورمان دیدار و گفت و گوی کوتاهی داشت.

دبیر کل سازمان ملل بر اهمیت اجرای کامل برجام از سوی همه طرفین این توافقنامه و احترام به قطعنامه 2231 شورای امنیت این سازمان تاکید کرد.

http://www.irna.ir/fa/News/82238723/
بان کی مون ،حضور نمایندگان انصار الله در گفت و گو های صلح یمن را با روحیه ای مسالمت آمیز و صلح طلبانه شرط مهم تحقق یک راه حل سیاسی برای این بحران دانست و از رئیس جمهوری کشورمان و مسئولین دولت جمهوری اسلامی ایران خواست تا نمایندگان انصارالله رابه کمپانی در این گفت و گو ها ترغیب کنند.


وی همچنین در رابطه با بحران 5 ساله سوریه که از دکتر حسن روحانی خواست تا با میانجیگری و استفاده از نفوذ خود زمینه را برای برگزاری دوباره گفت و گو های صلح این کشور فراهم کند.

برای دیدار با بان کی مون وقت ندارم | دوترته
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات