طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیرئیس پلیس راهور ناجا برنز جهانی را گرفت

رئیس پلیس راهور ناجا برنز جهانی را گرفت

واکنش کانون سردفتران و دفتریاران به اظهارات رئیس پلیس راهور ناجا

درمراسم اختتامیه دوازدهمین کنفرانس بین المللی جلوگیری از مصدومیت ها و ارتقای ایمنی در کشور فنلاند، سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا مدال برنز این کنفرانس را دریافت کرد.


پلیس راهور ناجا, سردار تقی مهری

خبرگزاری مهر: دوازدهمین کنفرانس بین المللی جلوگیری از مصدومیت ها و ارتقای ایمنی در کشور فنلاند از ۱۸ الی ۲۱ سپتامبر/ ۲۸ تا ۳۱ شهریور برگزار شد.

این کنفرانس زیر نظر سازمان جهانی بهداشت (WHO) وابسته به سازمان ملل متحد هر ۲ تا ۳ سال در یکی از کشورهای عضو برگزار می شود که در سال های گذشته این کنفرانس در کشورهای نیوزیلند، آفریقای جنوبی و انگلستان برگزار شده بود.

کنفرانس اخیر با هدف جلوگیری از سوانح ومصدومیت ها در ارتقای ایمنی به ویژه در مسائل مربوط به موضوعات ترافیکی شامل ایمنی راه، ایمنی وسیله نقلیه و ایمنی کاربران راه(راننده، عابر پیاده، موتور سوار و دوچرخه سوار) برگزار شده بود.

کنفرانس امسال در کشور فنلاند شهر تامپره با حضور بیش از ۱۲۰۰ محقق وکارشناس مرتبط از ۱۳۲ کشور دنیا برگزار شد که ۴۰۰ مقاله به صورت سخنرانی ۶۳۰ پوستر و تولیدات متنوع رسانه ای با نگاهی جلوگیری از حوادث رانندگی در آن ارائه شد.

آثار ارسال شده توسط کمیته داوران بین المللی این کنفرانس مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که سرانجام پلیس راهور ناجا با کسب مدال برنز در این رقابت بین المللی رتبه سوم را بدست آورد.

در این همایش سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا به اتفاق همراهان شامل دکتر حمید سوری، عضو هیئت مدیره شبکه تحقیقات جهانی جلوگیری از سوانح ترافیکی وابسته به سازمان جهانی بهداشت، سرهنگ عین اله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا و سرهنگ حمید علی نقیان، کارشناس عالی انتظامی و ایمنی کمپانی داشتند.

در مراسم اختتامیه رئیس پلیس راهور ناجا مدال برنز این کنفرانس را از مدیر کل بین المللی ایمنی رسانه ای وابسته به سازمان ملل متحد دکتر مارسیا هاول دریافت کرد

تودیع ومعارفه رئیس پلیس راهور استان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات