طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریواکنش رامبد جوان به شایعه درآمد 30 میلیونی اش

واکنش رامبد جوان به شایعه درآمد 30 میلیونی اش

تغییرات جدید در فصل چهارم / درآمد 30 میلیونی رامبد جوان برای اجرا در «خندوانه»

رامبد جوان دریافت درآمد 30 میلیون تومان برای اجرا در «خندوانه» را تکذیب کرد.


خندوانه

باشگاه خبرنگاران جوان: رامبد جوان دریافت درآمد 30 میلیون تومان برای اجرا در «خندوانه» را تکذیب کرد.

رامبد جوان مجری برنامه «خندوانه» در خصوص شایعات پیش آمده در یکی از روزنامه ها و فضای مجازی مبنی بر دریافت درآمد 30 میلیون برای هر اجرا در «خندوانه» گفت: مدتی است که روزنامه ای با شیطنت هایش روی من زوم کرده که ترجیح می دهم آن را نادیده بگیرم چون تمامی حرف های آنها بی پایه و اساس است و دروغ مطلق.

وی افزود: قراردادهای من بسیار شفاف و به دور از هرگونه حاشیه ای است و چنین رقم هایی که در مورد دستمزد من بیان می شود کذب محض است و تلویزیون چنین رقم هایی را به هیچ عنوان پرداخت نمی کند.

جوان در ادامه به تولید فصل چهارم «خندوانه» اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مشغول تدوین قسمت های پایانی فصل سوم هستیم و بعد از آن روی فصل چهارم تمرکز خواهیم کرد. در فصل چهارم با تغییر دکور و آیتم های جدیدی روبه رو خواهیم شد و سعی می کنیم تمام مواردی که توانست مورد قبول مخاطبان قرار بگیرد را پوشش بیشتری دهیم.

وی در مورد لباهنگ مردمی اظهار داشت: در مورد لباهنگ مردمی هم صحبت هایی شده و دوست داریم که در فصل جدید آن را عملی کنیم که آن هم بستگی به موافقت شبکه دارد.

وی خاطرنشان کرد: «خندوانه» تا پایان هفته آینده پخش می شود و پس از پایان محرم و صفر با فصل جدید مهمان خانه های مردم خواهد شد.

درآمد 20 میلیونی آقای مجری / رشیدپور دَر «دورهمی» اَز فعالیت سیاسی اش گفت
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات