طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیرامین رضاییان از ترکیب دور شد

رامین رضاییان از ترکیب دور شد

زوج ملوانی جانشین رامین رضاییان

برانکو ایوانکوویچ بار دیگر نسبت به سوالی درباره احتمال حضور رضاییان در ترکیب این تیم برابر سپاهان واکنش نشان داد تا احتمال نیمکت نشینی مجدد این بازیکن به وجود آید.


رامین رضاییان, برانکو

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ بار دیگر نسبت به سوالی درباره احتمال حضور رضاییان در ترکیب این تیم برابر سپاهان واکنش نشان داد تا احتمال نیمکت نشینی مجدد این بازیکن به وجود آید.

برامین رضاییان که پس از دیدار تیم ملی مقابل چین به جمع سرخپوشان اضافه شده، به زعم برانکو ایوانکوویچ با توجه به پشت سر گذاشتن تنها هشت جلسه تمرینی با سرخپوشان آمادگی حضور در ترکیب این تیم را ندارد و این مساله باعث شد تا احتمال نیمکت نشینی او برابر سپاهان با توجه به غیبت فرشاد احمدزاده نیز وجود داشته باشد.

برانکو ایوانکوویچ در این باره گفت: مساله ای به نام جریمه انضباطی در بازی نداریم. رضاییان تا به حال تنها 8 تمرین با ما داشته است و عملا بدون گذراندن تمرینات آماده سازی به ما اضافه شده است.

با این صحبت ها به نظر می رسد رامین رضاییان علیرغم درخشش در بازی آخر تیم ملی هنوز جایگاهی در ترکیب سرخپوشان ندارد و این اتفاق می تواند صادق محرمی را امیدوار به حضور در ترکیب اصلی سرخپوشان کند. وینگر راست فصل گذشته ملوان که با توجه به اتفاقات رخ داده در ابتدای فصل، برای رزرو این تیم در خط دفاع و جانشین حسین ماهینی قراردادش را با سرخپوشان به امضا رسانده، احتمالا در این بازی به جای فرشاد احمدزاده مصدوم در ترکیب قرار خواهد گرفت.

در صورتی که برانکو ایوانکوویچ تصمیم به بازی این بازیکن جوان نداشته باشد و موضع او در قبال رضاییان نیز نیمکت نشینی باشد، احتمالا علی علیپور در ترکیب این تیم زوج خط حمله را با طارمی تشکیل خواهد داد تا وحید امیری به عنوان یکی از وینگرهای این تیم به میدان رود.

باید تا فردا منتظر ماند و دید سرمربی کروات سرخپوشان چه تصمیمی در این رابطه خواهد گرفت.

رامین ناصر نصیر دَر «دور همی»
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات