طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیراهنمای خرید کت و شلوار

راهنمای خرید کت و شلوار

راهنمای خرید شلوار جین مردانه

اگر برای خرید کت و شلوار سر در گم هستید این مطلب را از دست ندهید .

بازار, اقتصادی, نبض, راهنمای خرید کت شلوار

بازار, اقتصادی, نبض, خرید, راهنمای
به نقل از خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان نکاتی که باید قبل از خرید کت و شلوار به آن توجه کنید :

کت مهم تراز شلوار است

هنگام خرید کت و شلوار هیچ وقت نباید شلوار را معیار قرار دهید.اگر شلوار به تن شما خوب و بی عیب باشد،علت خوش پوش بودن کت نیست: از سوی دیگر امکان دخل و تصرف،تنگ یا گشاد کردن شلوار به مراتب راحت تر از کت است،به همین علت با انتخاب کت آغاز کنید و در مرحله پس سراغ شلوار بروبد.

به شانه ها توجه کنید

پس از پوشیدن کت،در اولین قدم به شانه ها توجه کنید.مهم ترین قسمت در یک کت مردانه شانه و سرشانه هاست که باید بی عیب و بدون کشیدگی یا چین و چروک روی بدن قرار بگیرد.امکان تغییر در دیگر قسمت های دیگر مثل بلند یا کوتاه کردن آستین،کم یا عمده کردن گودی کمر وجود دارد.

نظم ریز

تعیین قد آستین اصول خاصی دارد،آستین کت جایی تموم میشود که دست آغاز میشود،پیراهن هم باید نیم سانت از زیر کت بیرون بیاید.میزان خروج آستین پیراهن از کت نباید بیش از یک و نیم سانتی متر باشد.این نکته ظریف و ریزی در پوشیدن کت و شلوار که اغلب آقایان نادیده میگیرند.
هنگام خرید کت و شلوار هیچ وقت نباید شلوار را معیار قرار دهید.اگر شلوار به تن شما خوب و بی عیب باشد،علت خوش پوش بودن کت نیست.

راز زیبایی در نگاه اول

برای اینکه از قد شلوار مردانه خود مطمئن شوید،این قانون کلی را به خاطر بسپارید : رابطه مستقیمی بین قد و پهنای شلوار وجود دارد یعنی هر چه شلوار تنگ تر باشد؛ قد شلوار کم میشود و هر چه شلوار گشادتر باشد،قد شلوار هم افزایش پیدا میکند.اگر سراغ کتی با شلوار کلاسیک رفته اید، بهتر است از روش فروشندگان استفاده کنید،آنها قد شلوار را از پشت تا وسط پاشنه کفش میگیرند.حواستان باشد،اگر میخواهید قد شلوار تا قوزک پا بالا بیاید،مدل شلوار قطعا باید تنگ باشد.

هماهنگی ؛ کلید ماجرا

ما اغلب هنگام کنار هم چیدن کت،شلوار و پیراهن به هماهنگی آنها از لحاظ رنگ و طرح دقت میکنیم اما یادتان باشد تناسب آنها از نظر جنس هم ضروری و مهم است.کت و شلوار پشمی زمستانی را با پیراهن تمام نخ نپوشید؛این ترکیب نامتوازن،زیبایی ست شما را برهم میزند.انتخاب کلاسیک،کت و شلوارهای پشم و نخ معمولی با پیراهن های مرسوم مردانه است که در 4 فصل مصرف دارد.اگر سراغ کت و شلوارهای تابستانی یا زمستانی رقتید،قطعا از پیراهن مناسب آنها استفاده کنید.

کفش و جوراب هم ست شود

کار همین جا تمام نمیشود،باید وسواس تان را تا انتخاب کفش و جوراب هم ادامه دهید تا ست شما کامل و بی نقص از آب دربیاید.برای کت و شلوارهای مشکی و رسمی بهترین انتخاب کفش مشکی رسمی است.در این شرایط قطعا از جوراب مشکی رسمی استفاده کنید.در بقیه موارد و زمانی که از کت،شلوار و کفش رنگی استفاده می کنید، مطمئن ترین روش هماهنگ کردن رنگ جوراب با شلوار است.

تصویر گرانقیمت ترین کت و شلوار جهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات