طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
راهیابی دو اثر از خراسان شمالی به جشنواره تئاتر فجر

راهیابی دو اثر از خراسان شمالی به جشنواره تئاتر فجر

شروع جشنواره تئاتر رضوی در خراسان شمالی

نمایش های "مولار" و "هیس اون بیدار میشه" از خراسان شمالی به جشنواره تئاتر فجر راه یافت.

تئاتر فجر, محمدتقی آریان, جشنواره تئاتر, راهیابی اثر خراسان شمالی جشنواره تئاتر فجر

تئاتر فجر, محمدتقی آریان, جشنواره تئاتر, بجنورد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد، سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره تئاتر استان افزود: این جشنواره که از ٢٧ تا ٢٩ شهریورماه در بجنورد برگزار شد، با انتخاب برترین ها به کار خود پایان داد.

محمدتقی آریان اظهار داشت: در این جشنواره ٦ اثر از شهرستان بجنورد و شهرستان های شیروان ، جاجرم و گرمه به مدت سه روز بر روی صحنه رفت و در پایان هیات داوران به اتفاق آرا و بدون اولویت دو نمایش 'مولار' به کارگردانی محمد شاکری و 'هیس اون بیدار می شه ' به کارگردانی نریمان محزون را به دبیرخانه جشنواره بین المللی فجر معرفی کردند.

وی گفت: در بخش بازیگری مرد هیات داوران تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و مبلغ چهار میلیون و ٥٠٠ هزار ریال را به حکمت شیردل بازیگر نمایش' مولار' اهدا کردندو در بخش بازیگری زن نیزبه آزاده حیدر زاده بازیگر نمایش 'شکلک ' اهدا کردند.

گفتنی است:هیات داوران جایزه اول نمایش نامه نویسی این جشنواره را به محسن براتی و محمد شاکری برای نمایش 'هیس اون بیدارمی شه' و در بخش کارگردانی هم تندیس جشنواره به نریمان محزون کارگردان نمایش 'هیس اون بیدار می شه' اهدا شد.

وی افزود:در بخش موسیقی هم دیپلم افتخار به طاهر اقطابی به خاطر آهنگسازی نمایش 'شکلک ' و در بخش طراحی صحنه هم دیپلم افتخار، تندیس جشنواره به محمد شاکری طراح صحنه نمایش 'مولار' اهدا شد .

آریان گفت:در بخش طراحی لباس هم دیپلم افتخار به نریمان محزون طراح لباس نمایش 'هیس اون بیدار می شه' اهدا شد.

کورش نریمانی مهدی نصیری و علی اصغر دشتی مسئولیت داوری این جشنواره را بر عهده داشتند.

انتهای پیام/آ

راهیابی 5 اثر به جشنواره تئاتر مازندران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات