طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتعطیلات لیگ فرسایشی شده است | رجب زاده

تعطیلات لیگ فرسایشی شده است | رجب زاده

تعطیلات لیگ برتر به نفع تیم صبا است

مهدی رجب زاده هافبک کهنه کار تیم ذوب آهن می گوید که سرمربی تیم به فکر سلامتی او بوده و همین موضوع علت نیمکت نشینی او در بازی مقابل استقلال است.

ورزش سه: رجب زاده درباره بازی ذوب آهن مقابل استقلال و حالت ذوب آهن در لیگ شانزدهم گفت:

مستحق باخت نبودیم

بازی خیلی خوبی را انجام دادیم. در نیمه اول و قبل از اینکه استقلال گل اول را بزند از این تیم بهتر بودیم و کمی بدشانس بودیم. از لحاظ فوتبالی، فوتبال خوب و جذابی با خلق موقعیت های عمده را انجام دادیم. متاسفانه در چند بازی گذشته خوب بودیم ولی نتیجه نگرفتیم.

همه چیز در این هفته ها به ضرر ماست

من صحنه پنالتی را ندیدم ولی فکر می کنم داور اشتباه کرد. در این چند هفته همه چیز به ضرر ماست و طوری شده که نه پنالتی ما را می گیرند و وقتی که بازیکنان حریف روی ما پنالتی می کنند داور برای ما پنالتی نمی گیرد. آقای مظفری کارشناس داوری هم در آنالیز خود از داوری گفته بودند که صحنه پنالتی نبوده است. هر گرفتنی در فوتبال خطا نیست و مهدی پور هم مانع از حرکت بازیکن استقلال نشد و این صحنه نمی توانست پنالتی باشد.

با یک برد به بازی ها بر می گردیم

مطمئن باشید تیم ما به بالای جدول می آید و این از یک جایی آغاز می شود. همین شرایط را دقیقا ما دو سال پیش تجربه کردیم و به یک برد نیاز داریم تا از لحاظ اعتماد به نفس شرایط خوبی را پیدا کنیم. با وجود اینکه جلوی استقلال باختیم ولی توانستیم در یک بازی ای که تماشاگران زیادی به استادیوم آمده بودند و جو سنگینی را ایجاد کرده بودند 7، 8 موقعیت را ایجاد کنیم.

آقا یحیی به فکر سلامتی من بود

نیمکت نشینی من به این خاطر بود که کشاله پای راستم در یکی از تمرینات پیش از بازی استقلال آسیب دیده بود، 2 روز قبل از بازی هم آقا یحیی به من گفت که یک سونوگرافی از ناحیه آسیب دیده ام بگیرم و وقتی جواب آمد متوجه شدیم که 3 سانت کشیدگی در انتهای کشاله ام وجود دارد و به خاطر اینکه احتمال آسیب دیدگی وجود داشت، آقا یحیی گفت که بهتر است بازی نکنی ولی اگر نیاز بود که بازی کنم، من در خدمت تیم بودم. آقای گل محمدی هم فکر سلامتی من بود و از ایشان بابت این موضوع ممنون هستم. بازیکن همین لحظه را می بیند ولی مربی هفته های پیش رو و آینده را می بیند.

هر دو گلر ما خوب هستند

این مسائل به کادرفنی و مربی درواز ه بان های تیم برمی گردد، هر دو گلر  ما خوب هستند و این دیگر تصمیم کادرفنی است که کدامیک در درون دروازه قرار بگیرند. رشید مظاهری ملی پوش است و عرفانی هم در بازی مقابل تراکتورسازی خوب عمل کرد و این ها چیز عمده مهمی نیست و ما باید تمرکزمان روی بازی باشد.

تعطیلات لیگ فرسایشی شده است

در مورد تعطیلات لیگ آقای علی کریمی هم اعتراض شدیدی به این موضوع انجام دادند و واقعیت هم همین است. لیگ ما مرتبا تعطیل می شود و مدت آن هم عمده است. از آقای تاج می خواهم برنامه را طوری کنند که لیگ وضعیت فرسایشی پیدا نکند. این تعطیلات به تیم ضربه می زند. تیم ها باید هر روز تمرین کنند و وقتی پس از تمرینات متوالی وارد مسابقات می شویم، احتمال مصدومیت برای بازیکنان وجود دارد.

تیم ها خوب بسته شدند ولی تعطیلات نگذاشت کیفیت شکل بگیرد

لیگ امسال زود آغاز شد و تیم ها خوب بسته شدند ولی اینقدر تعطیلات به وجود آمد که تیم ها و بازیکنان کیفیت خود را از دست دادند و گل ها بیشتر روی ضربات ایستگاهی و حوادث اتفاق می افتد. برخلاف اینکه در آغاز لیگ همه انتظار داشتیم که لیگ پویا و جذابی را در این فصل داشته باشیم ولی تعطیلات مداوم مانع از شکل گیری مدنظر شد.

کار سختی در تعطیلات لیگ داشتیم | دست نشان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات