طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رزمایش الی بیت المقدس 5 در سمنان برگزار می شود

رزمایش الی بیت المقدس 5 در سمنان برگزار می شود

رزمایش الی بیت المقدس در سمنان برگزار می شود

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس5 با حضور بیش از 10 هزار بسیجی استان سمنان در آخرین روزهای هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

الی بیت المقدس, برگزار می شود, رزمایش, رزمایش الی بیت المقدس سمنان برگزار

الی بیت المقدس, برگزار می شود, رزمایش, سمنان
به نقل از خبرنگار گروه استنان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت : این رزمایش بزرگ که روزهای 7 تا 9 مهرماه اجرایی خواهد شد به استعداد 36 گردان در اردوگاه قدس و منطقه عمومی سمنان برگزار می شود.
سرهنگ اسحاق هراسانیان از سازماندهی سه تیپ بزرگ که دربرگیرنده 36 گردان است برای برپایی این رزمایش خبر داد و تصریح کرد: تیپ نخست دربرگیرنده سه گردان از میامی و 6 گردان از بسیجیان غیور شهرستان شاهرود است.
وی ادامه داد: تیپ دوم نیز دربرگیرنده 9 گردان شامل پنج گردان از دامغان، دو گردان از گرمسار و دو گردان از شهرستان آرادان است و همچنین تیپ سوم نیز شامل گردان های مختلفی از سه شهرستان سمنان، مهدیشهر و سرخه و دو گردان کوثر، گردان امنیتی امام علی(ع)، سه گردان پشتیبانی یگان، گردان ادارات و گردان جنگ نوین است.
وی از حضور بیش از 10 هزار نفر در این رزمایش خبر داد و با اشاره به ضرورت برپایی این رزمایش ها خاطرنشان کرد: ما به این اقتدار و نمایش اقتدار نیاز داریم.
سرهنگ هراسانیان از حضور چندین میهمان ارشد کشوری و لشگری در این رزمایش خبر داد و گفت: علاوه بر این مسئولان ارشد اجرایی استان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی از میهمانان این رزمایش بزرگ هستند.

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در استان اردبیل برگزار می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات