طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیامیدوارم احمدی نژاد به نظر رهبری عمل کند | رسایی

امیدوارم احمدی نژاد به نظر رهبری عمل کند | رسایی

احمدی نژاد تنها 8 درصد با روحانی فاصله دارد | نظرسنجی وب سایت نشنال

آنچه می دانم این است که آقای احمدی نژاد نظر مشورتی خواسته و ایشان هم پاسخ داده و ان شاالله درخواست کننده به آن عمل می کند.


رسایی, رهبر معظم انقلاب, احمدی نژاد

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام حمید رسایی شامگاه گذشته در جشن بزرگ ولایت واقع در حسینیه بختیاری ها با بیان اینکه مسیری که دیروز روحانی و لاریجانی دست در دست هم درباره برجام رفتند و یک خسارت را به کشور تحمیل کردند که امروز درباره FATF در حال طی کردن هستند، گفت: شورای عالی امنیت ملی برای اجرای FATF پنج شرط گذاشته اما مشکل اینجاست که دولت مثل برجام، بدون توجه به این شروط عمل خواهد کرد و خروجی خسارت محض خواهد شد.

 وی تصریح کرد: طبق نظر مقام معظم رهبری اگر برجام نقض شد دولت باید جلوی آن را بگیرد اما همچنان جلو می رود و خسارت را بیشتر می کند حتی به دنبال گفت وگو درباره منطقه است که نتیجه آن تضعیف امنیت کشور است.

رسایی با اشاره به اینکه حتی اگر به دنبال شکم هستیم باید مقابل آمریکا بایستیم، ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری دوگانه ای با عنوان مقاومت یا معیشت ساختند که اگر می خواهید تحریم ها برداشته شود باید دست از برخی شعارها برداریم.

 وی با بیان اینکه روحانی و ظریف ابتدا اعلام کردند که برداشتن تحریم هدف اصلی برجام بود، خاطرنشان کرد: اما امروز این افراد می گویند که هدف از برجام برداشتن تحریم ها نبود.

 نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سئوال که آیا رهبر انقلاب با احمدی نژاد جلسه خصوصی داشته و محتوای آن چه بوده، گفت: آنچه می دانم این است که آقای احمدی نژاد نظر مشورتی خواسته و ایشان هم پاسخ داده و ان شاالله درخواست کننده به آن عمل می کند چون اگر احمدی نژاد نمی خواست به آن عمل کند چرا نظر خواسته.

 رسایی گفت: ما وظیفه داریم به همه شخصیت های سیاسی و حزبی بفهمانیم که چون نظرات رهبری را در راستای منفعت و عزت کشور می دانیم، برای همین این نظرات برای ما شاخص و تعیین کننده است.

نظر احمدی نژاد درباره میرحسین موسوی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات