طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
افزایش رشته های جدید مهارتی دانشگاه ها

افزایش رشته های جدید مهارتی دانشگاه ها

همایش بزرگ معرفی رشته های تحصیلی دانشگاه صنعتی اصفهان

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: ضروری است رشته های جدید مهارتی را در دانشگاه ها افزایش دهیم تا از از کاهش آمار جمعیت دانشجویی در کشور پیشگیری شود.

دانشجویی, افزایش رشته, جدید مهارتی, رشته مهارتی دانشگاه

دانشجویی, افزایش رشته, جدید مهارتی, دانشگاه ها, کاهش آمار
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سید علی بدری معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: با توجه به ظرفیت های مناسبی که در زمینه های سلامت، کشاورزی و گردشگری در استان فارس ضروری است رشته های مهارتی جدید با هدف افزایش کارآفرینی در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان افزوده شود تا معضل بیکاری برطرف شود.
وی از روسای دانشگاه های جامع علمی کاربردی استان ها خواست متناسب با توانمندی های منطقه رشته های مهارتی جدید را ایجاد کنند تا انگیزه کارآفرینی در کشور افزایش یابد.
بدری افزود: رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس باید تلاش کند از این ظرفبت برای ایجاد رشته های جدیدی مانند بازاریابی، فروشندگی و دیگر موضوعات استفاده و رشته های جدید دانشگاهی راه اندازی کند.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به موضوع استخدام نیرو های شرکتی این واحد دانشگاهی ادامه داد: طرحی برای استخدام این نیرو ها در سراسر کشور در دستور کار است که با موافقت مسئولان کشوری اجرایی می شود.

راه اندازی 11 رشته جدید تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور آذربایجانغربی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات