طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رشد 31درصدی کمک های مردمی

رشد 31درصدی کمک های مردمی

افزایش 10درصدی کمک های مردمی به کمیته امداد امام خمینی (ره)

امسال کمک های مردمی خراسان شمالی به کمیته امداد رشد 31درصد داشته است.

برات سلیمی, کمیته امداد, بجنورد, رشد درصدی کمک مردمی

برات سلیمی, کمیته امداد, بجنورد, کمک های مردمی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد،معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان گفت: امسال مردم حدود ۷۹ میلیارد ریال در قالب صدقات، اکرام ایتام، زکات، اطعام، جشن های ملی و مذهبی به مددجویان و افراد نیازمند کمک و مساعدت داشتند.

برات سلیمی با بیان اینکه کمک های جمع آوری شده درسرفصل های متفاوت شامل خدمات درمانی، فرهنگی، ازدواج، مسکن و موردی برای مددجویان تحت حمایت ونیازمندان هزینه شده است، افزود: امسال حدود پنج میلیارد ریال زکات نیز از کشاورزان ودامداران استان جمع آوری شده است که حدود دو میلیارد ریال آن برای محرومان ونیازمندان هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد:امسال بیش از هزار و۴۰۰ مورد کمک از محل زکات به محرومان استان ارایه شده است وعلاوه بر آن هم اکنون ۲۳ پروژه عام المنفعه نیز از محل درآمد های زکات در استان در حال احداث است که تا کنون دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در این بخش هزینه شده است.

گفتنی است: امسال بیش از ۲۱ هزار کیسه بین خیران وحجاج استان توسط مراکز نیکوکاری توزیع شد که هم اکنون در حال جمع آوری است ، امید است با جمع آوی این کیسه ها رقم کمک ها در این طرح افزایش یابد.

انتهای پیام/آ

رشد ۶۹ درصدی میانگین سرانه کمک خیران در طرح مفتاح الجنه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات