طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمی خواهم به یک مهاجم کامل تبدیل شوم | رشفورد

می خواهم به یک مهاجم کامل تبدیل شوم | رشفورد

رکورد شکنی در تبدیل نور خورشید به بخار آب

مارکوس رشفورد، ستاره جوان شیاطین سرخ، امیدوار است با درخشش در فصل جاری بتواند به یک مهاجم کامل تبدیل شود و عناوین قهرمانی فراوانی با منچستریونایتد کسب کند.


منچستریونایتد

وبسایت نود: به نقل از اسکای، این مهاجم ۱۸ ساله، در هفت ماه گذشته مسیری طولانی طی کرده است که در طول آن از بازیکنی در تیم زیر ۱۸ سال منچستریونایتد، به یکی از مهره های کلیدی این باشگاه تبدیل شده است. این بازیکن که فصل گذشته ۸ گل به ثمر رسانده بود، در فصل جاری نیز تا به اینجا ۳ بار گلزنی کرده است.


در گفتگو ای اختصاصی با جف شریوز، خبرنگار اسکای، رشفورد از جاه طلبی هایش برای تبدیل شدن به یک مهاجم تمام عیار صحبت کرده است. وی در این باره گفت:


 من می خواهم گل های بیشتری به ثمر برسانم و این هدف اصلی من است. چند سال پیش هدف من این بود که گل های زیادی به ثمر برسانم و به دیگران نشان دهم که چه توانایی هایی دارم. اما الآن شرایط عوض شده است، بعضی بازی ها هست که ممکن است شرایط خوبی نداشته باشید اما این به این معنی نیست که نمی توانید گلزنی کنید و یا تیمتان را در بازی ها پیروز کنید. به عنوان یک تیم، ما بازیکنان خوبی داریم و در فصل جاری مدعی کسب قهرمانی در رقابت های متفاوت خواهیم بود. هدف شخصی من هم به ثمر رساندن گل های عمده است. من می خواهم به یک مهاجم کامل تبدیل شوم، می خواهم بتوانم در سمت چپ، راست یا مرکز خط حمله بازی کنم. برای رسیدن به این هدف، باید بازیم در کناره را تقویت کنم چون از سنین ۱۲-۱۳ سالگی، دیگر تجربه بازی در این پست ها را نداشته ام و کمی از لحاظ جاگیری در آن نواحی ضعف دارم. مربی از من در سمت راست یا چپ خط حمله بازی گرفته است، فکر می کنم او می خواهد من در این پست ها هم تجربه کسب کنم.


بعد از روی کار آمدن ژوزه مورینیو، خیلی ها گمان می کردند روند پیشرفت رشفورد کند خواهد شد، کما اینکه این بازیکن تابه حال تنها دو بازی تیمش را از ابتدا در ترکیب بوده است. با این حال، رشفورد تا اینجا همان طور که در تیم فن خال از فرصت هایش استفاده کرده بود، ترجیح داده به جای ابراز نارضایتی از کمبود زمان بازی، از فرصت های به دست آمده به خوبی استفاده کند. وی در این باره گفت:


نیمکت نشینی خسته کننده است اما من مشکلی با این موضوع ندارم، چراکه میدانم فیکس بودن در ترکیب منچستریونایتد دشوار خواهد بود. درمجموع این موضوع اتفاق خوبی برای تیم است چرا که همه در تمرینات باهم رقابت می کنند و همه ما پیشرفت می کنیم. مربی به خوبی شرایط تیم را بهبود بخشیده است. من صرفاً تلاش می کنم تا مثل فصل گذشته با آزادی خاطر بازی کنم و مربی هم همین را از من خواسته است. مانند بازی مقابل هال سیتی، مربی صرفا از من می خواهد که به زمین بروم و به تیم برای کسب پیروزی کمک کنم. در طول بازی من مدام در تلاش بودم که فضاهای خالی را پیدا کرده و به تیم کمک کنم.


گفتنی است شاگردان ژوزه مورینیو، شنبه و از ساعت ۱۵، در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف لسترسیتی خواهند رفت.

چین در رویای تبدیل شدن به ابرقدرت سایبری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات