طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیوهابیت مانع اتحاد مسلمانان است | رضایی

وهابیت مانع اتحاد مسلمانان است | رضایی

پیام رهبر سرشروع شکسته شدن سکوت مسلمانان است اینستا پست | محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که مهم ترین مشکل کشورهای اسلامی در نبود رهبر یا ضعف رهبران و دولتمردان آن ها است افزود: اگر ان شاالله آل سعود از سر راه مسلمانان کنار رود، تحولی بزرگ در دنیا اسلام به وجود می آید.


محسن رضایی, آل سعود

خبرگزاری ایسنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که مهم ترین مشکل کشورهای اسلامی در نبود رهبر یا ضعف رهبران و دولتمردان آن ها است افزود: اگر ان شاالله آل سعود از سر راه مسلمانان کنار رود، تحولی بزرگ در دنیا اسلام به وجود می آید.

متن یادداشت محسن رضایی که در صفحه شخصی اینستاگرام خود در این رابطه منتشر شده به شرح زیر است:

وقتی خدای متعال در روز غدیر در آخرین سال عمر مبارک پیامبر اکرم (ص) به او فرمود که اگر امری که به تو گفته ایم ابلاغ نکنی رسالت و ماموریت خود را انجام نداده ای، پیامبر اکرم (ص) همه را جمع کرد و فرمود هرکه مرا مولای خود می داند علی را نیز مولای خود بداند.

امروز وقتی به دنیا اسلام و کشورهای اسلامی نگاه می کنیم متوجه می شویم که مشکل اساسی آن ها یا در نبود رهبر و امام جامعه است و یا ضعف در رهبران و دولتمردان آن هاست. فرقه، جنگ و فتنه های بین کشورهای اسلامی از نبود عنصر رهبری در میان آن هاست.

غدیر چراغ روشنی برای حل مهم ترین مشکل کشورهای اسلامی است. این چراغ از ایران فروزان شده ولی تعصبات خشک و نفوذ صهیونیست و انحرافاتی مثل وهابیت نمی گذارد که دنیا اسلام متحد شد و رو به پیشرفت بگذارد. اگر ان شالله نظام آل سعود از سر راه مسلمانان کنار رود تحولی بزرگ در دنیا اسلام به وجود خواهد آمد.

واکنش محسن رضایی به نسل کشی مسلمانان کشمیر توئیت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات