طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رمز موفقیت ایران به علت وجود ولایت فقیه است

رمز موفقیت ایران به علت وجود ولایت فقیه است

علتی برای پیروز نشدن ایران وجود ندارد | مهاجرانی

فرمانده پایگاه هوائی شهید نوژه گفت: رمز موفقیت کشور به علت قرار گرفتن فرماندهی کل قوا در دستان رهبری است.

رمز موفقیت, ولایت فقیه, همدان, رمز موفقیت ایران علت وجود ولایت فقیه

رمز موفقیت, ولایت فقیه, همدان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ امیر رحمان افسری صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح، نمایش اقتدار نیروهای مسلح را موجب عزت کشور جمهوری اسلامی ایران بیان کرد و اظهار داشت: هفته دفاع مقدس دورانی پر افتخاری است که ما به افرادی که از جان خود گذشتند و اجازه ندادند ذره ای از خاک وطن در دست دشمن بماند، می بالیم.

وی افزود: در چنین روزی در سال 59 دشمن در ساعت 14 با بمباران هوائی مناطقی از کشور جنگ علیه ما را به طور رسمی شروع کرد.

افسری ادامه داد: نیروهای نظامی ما که دشمن خیال می کرد، توان پاسخگویی ندارند در کمتر از دو ساعت به حملات دشمن پاسخ دادند و فردای آن روز با بمباران هوائی نقاط مهم دشمن ماشین جنگ افروزی آنها را کند کردند.

فرمانده پایگاه هوائی شهید نوژه با اشاره به اینکه نیروهای مسلح در دفاع قدس به رسالت خود عمل کردند، بیان کرد: در این دوران تمام نیروهای مسلح و ملت در کنار هم ایستادگی کردند و عملیات های بزرگی از آنها در جنگ تحملی به یادگار گذاشتند.

وی رمز پیروزی در دفاع مقدس را اتحاد بین مردم و نیروهای مسلح عنوان و خاطرنشان کرد: امروز نیروهای مسلح که وارث و پیرو شهیدان هستند همچنان آمادگی خود را حفظ کرده و به رهبری فرماندهی کل قوا آماده اند تا از شرف و عزت نظام اسلامی تا سر حد جان دفاع کنند.


رقابت نزدیکی بین هلند و ایران وجود دارد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات