طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیجای خالی بنا احساس می شود | رنگرز

جای خالی بنا احساس می شود | رنگرز

جای خالی بنا احساس خواهد شد | رنگرز

نایب رئیس پیشین فدراسیون کشتی گفت: بنا در 10 ماه گذشته، زمان کمی در اختیار داشت اما با کسب 2 مدال برنز، کار بسیار بزرگ و ارزشمندی انجام داد.


بنا, رنگرز

خبرگزاری فارس: حسن رنگرز درباره انتخاب علی اشکانی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان اظهار داشت: ابتدا به محمد بنا، خدا قوت و خسته نباشید می گویم. انصافاً او در 10 ماه گذشته، زمان کمی در اختیار داشت اما با کسب 2 مدال برنز، کار بسیار بزرگ و ارزشمندی انجام داد. البته جامعه کشتی هم علاقمند بودند که استمرار حضور بنا را در حوزه فنی در فاصله میان دو المپیک ببینند اما او مصلحت کار را در این دید که با فدراسیون، قطع همکاری کند. امیدوارم که در آینده ای نزدیک باز هم شاهد حضور بنا در فضای فنی باشیم. قطع به یقین خلأ وجود بنا همیشه احساس خواهد شد.

وی ادامه داد: به دوست عزیزم، علی اشکانی هم که از قهرمانان شایسته و تحصیلکرده ماست، تبریک می گویم. او توانمندی خود را در رده سنی نوجوانان نشان داد و پس از 20 سال توانست این تیم را قهرمان دنیا کند. البته قطعاً علی اشکانی کار دشواری در پیش خواهد داشت. ما و همه اهالی کشتی فرنگی وظیفه خود می دانیم که در روزهای پیش رو که روزهای سختی برای علی اشکانی در حوزه سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی است، کمک حال او به هر شکل ممکن باشیم.

نایب رئیس پیشین فدراسیون کشتی تصریح کرد: امیدوارم این زمان به علی اشکانی داده شود تا بتواند منویات فکری و به نوعی مباحث فنی که در ذهنش وجود دارد را عملیاتی و پیاده سازی کند. به هر صورت اعضای شورای فنی هم که از بزرگان این رشته هستند، آمدند و با توجه به فضای موجود، گزینه ای را انتخاب کردند. من فکر می کنم باید به علی اشکانی الزامات کسب نتیجه را داد. در واقع باید امکانات را به او داد و بعد از آن طبیعتاً توقع پاسخگویی داشت.

مشاور پیشین وزیر ورزش و جوانان در مورد بحثی در مورد عدم تمایل او برای پذیرفتن سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی ایران مطرح شد، گفت: من این موضوع را با همه احترامی که برای عزیزان قائل هستم، رد می کنم. چون خودم را سرباز ورزش کشورم می دانم. همه ما هر آن چیزی که داریم، از کشتی به دست آورده ایم. این آبرو و عزت را هر جایی که نیاز باشد بدون هیچ گونه منت و با طیب خاطر در طبق اخلاص می گذاریم و برای کشتی هزینه می کنیم.

رنگرز در پایان خاطرنشان کرد: البته طبیعی است که برای فعالیت در حوزه فنی، شرایطی لازم است تا بتوانید با توجه به ابزار و امکانات موجود پاسخگوی نتایج باشید. بحث عدم تمایل به هیچ عنوان مطرح نبود و من برای خودم و برای بقیه عزیزان، جایگاه تیم ملی را جایگاه مقدسی می دانم. چون مربیگری در حوزه تیم ملی، افتخار بزرگی برای هر ورزشکار و قهرمانی است که خودش را مدیون مردم و آن رشته ورزشی می داند. به هر حال فرصت مغتنمی است و اینگونه نبود که من تمایلی برای سرمربیگری تیم ملی نداشته باشم.

عکس های جای خالی ایرانی ها در سرزمین وحی
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات