طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیروایت روزنامه یونانی از داستان فروتنانه شجاعی

روایت روزنامه یونانی از داستان فروتنانه شجاعی

روایت روزنامه اصلاح طلب اَز منبع اصلی انتشار تصاویر «مینو خالقی»

یک روزنامه یونانی در نقل ازی کوتاه با تیتر داستان فروتنانه مسعود شجاعی، نخستین دستمزد حرفه ای و نحوه خرج کردن آن را فاش کرد.

خبرگزاری تسنیم: روزنامه یونانی گل در توصیف مسعود شجاعی، ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس نوشت: مسعود، انسانی خجالتی، ساده، دوست داشتنی و بلند پرواز است، اما می خواهیم دیگر خصوصیت های باارزش این بازیکن ایرانی را آشکار کنیم.

داستان فروتنانه مسعود شجاعی

مسعود شجاعی از یک خانواده نسبتا فقیر می آید. پدرش سرباز بود و در جنگ میان ایران و عراق حضور داشت. دارای چهار برادر است که یکی از آنها فوتسالیست بود. زمانی که کوچکتر بود هفته ای چند جفت کفش به خاطر فوتبال پاره می کرد، اما از آنجایی که خانواده اش توانایی خرید کفش های بیشتر را نداشت، مسعود برای جبران خسارت پنج جفت جوراب روی هم می پوشید.

روزنامه گل در ادامه نخستین دستمزد مسعود شجاعی و نحوه خرج کردنش را فاش می کند.

25 یورو معادل 100 هزار تومان نخستین پولی است که مسعود از راه فوتبال به دست می آورد. او تمام این پول را صرف خرید پیتزا، میوه و شیرینی برای اعضای خانواده اش کرد. با این حال شجاعی ناشکری نمی کند و از زندگی اش راضی است.

فروتن و انسانی طبیعی

چند کلمه ای که درباره مسعود شجاعی باید گفت این است که سخت تلاش می کند. شاید این حرف کلیشه ای باشد، اما شجاعی متفاوت  با دیگران است. بعد از گلی که در دومین بازی سوپر لیگ یونان برابر آستراس به ثمر رساند و راه پیروزی پانیونیوس را هموار کرد نامزد بهترین بازیکن هفته شد اما این عنوان مسعود را راضی نمی کند.

حسین یاری روایتگر مجموعه پویانمایی «داستان عاشورا» شد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات