طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیروحانی وارد نیویورک شد

روحانی وارد نیویورک شد

روحانی وارد نیویورک شد

رییس جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه به وقت محلی، برای کمپانی در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد نیویورک شد و در فرودگاه جان اف کندی، مورد استقبال سفیر و کارکنان دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل قرار گرفت.


نیویورک, روحانی

خبرگزاری ایسنا: رییس جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه به وقت محلی، برای کمپانی در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد نیویورک شد و در فرودگاه جان اف کندی، مورد استقبال سفیر و کارکنان دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل قرار گرفت.

دیدار و گفت و گو با شماری از مقامات ارشد کشورهای جهان، نشست با نخبگان سیاسی و اقتصادی و ملاقات با رهبران ادیان الهی در کنار سخنرانی در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، از جمله برنامه های فشرده حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در سفر به نیویورک  است.


رییس جمهوری پیش از سفر به نیویورک، دیداری رسمی از کوبا داشت و با فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا  و رائول کاسترو رییس جمهوری این کشور  دیدار و گفت وگو کرد.

در نشست مشترک هیات های عالیرتبه ایران و کوبا به ریاست روسای جمهوری دو کشور، راه های توسعه بیش از پیش همکاری های تهران - هاوانا  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

روحانی در اولین مرحله از سفر خود به قاره امریکا نیز در هفدهمین اجلاس سران کشورهای جنبش غیر متعهد در جزیره مارگاریتا ونزوئلا کمپانی کرد و ضمن سخنرانی در این اجلاس و تبیین مواضع جمهوری اسلامی ایران، با شماری از مقام های ارشد کشورهای کمپانی کننده در این نشست گفت وگو و تبادل نظر کرد.

روحانی وارد باکو شد
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات