طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیروحیه مقاومت و فرهنگ ایثار و شهادت در نیروهای مسلح کشور گسترده است

روحیه مقاومت و فرهنگ ایثار و شهادت در نیروهای مسلح کشور گسترده است

37درصد از مردم کشور با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شدند

آنچه قدرت نظامی ایران را دوچندان کرده تنها توان تسلیحاتی نیست، بلکه روحیه مقاومت و فرهنگ ایثار و شهادت گسترده در نیروهای مسلح کشور است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان, آیت الله عباسعلی سلیمانی, روحیه مقاومت و فرهنگ, روحیه مقاومت فرهنگ ایثار شهادت نیروهای مسلح کشور گسترده

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان, آیت الله عباسعلی سلیمانی, روحیه مقاومت و فرهنگ, جنگ تحمیلی, دفاع مقدس

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: جمهوری اسلامی ایران در عرصه نظامی و دفاع از کشور هیچ محدودیتی در زمینه افزایش توان نظامی قائل نیست.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه همه کشورهای هوشمند دنیا بخشی از بودجه خود را صرف افزایش توان نظامی می کنند، بیان کرد: جمهوری اسلامی برای هزینه منطقی در عرصه نظامی برنامه دارد و آنچه قدرت نظامی ایران را دوچندان کرده تنها توان تسلیحاتی نیست، بلکه روحیه مقاومت و فرهنگ ایثار و شهادت گسترده در نیروهای مسلح کشور است.

آیت الله سلیمانی گفت: هرکس منکر ضرورت افزایش توان نظامی و دفاعی کشور شود، بدون شک جاهل است.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به توان بالای نظامی ایران تصریح کرد: امروز ملت ایران آسوده خاطر است که هرگونه تعرض نظامی توسط دشمنان نظام با پاسخ سخت و کوبنده نیروهای مسلح غیور ایران مواجه می شود.

آیت الله سلیمانی گفت: قدرت های زورگو و سلطه گری مقابل جمهوری اسلامی قرار دارند که لازمه مواجهه با آن ها ساخت انواع سامانه ها و تجهیزات پیشرفته موشکی و نظامی است و جمهوری اسلامی ایران افزایش توان نظامی را حق مسلم خود می داند.

بهره مندی از نیروهای اثرگذار جامعه در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات