طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رونمایی از 12 کتاب دفاع مقدس در فارس

رونمایی از 12 کتاب دفاع مقدس در فارس

رونمایی از 10 جلد کتاب در هفته دفاع مقدس

در همایش قبیله عشق از سایت داخلی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های شهدای دفاع مقدس استان فارس و 12 کتاب رونمایی شد.

سایت داخلی, رونمایی, دفاع مقدس, رونمایی کتاب دفاع مقدس فارس

سایت داخلی, رونمایی, دفاع مقدس, 12 کتاب, فارس
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سردار خداداد ابراهیمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس با بیان اینکه در همایش قبیله عشق از 12 کتاب تخصصی حوزه دفاع مقدس در قالب خاطرات، شعر و داستان رونمایی شد گفت: دفاع مقدس پر از رمز و رازهایی است که در صورت کشف و استخراح می تواند چراغ روشنگر و الگوی مناسبی برای زندگی باشد.
وی افزود:در همایش قبیله عشق از سایت داخلی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های شهدای دفاع مقدس استان فارس و 12 کتاب رونمایی شد و علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس ww.defafars.ir برنامه ها و محصولات این اداره را مشاهده کنند.
ابراهیمی با بیان اینکه چند سال است که بحث اقتصاد مقاومتی از سفارشات مقام معظم رهبری است، گفت: اقتصاد مقاومتی در سال های مقاومتی به صورت عملی و کاربردی اجرا شد.
وی افزود: ایران در دفاع مقدس تحریم بود و حتی سیم خاردار هم نبود و وقتی نیاز به سلاح ضد آب بود نیروها با گریس و موادی دیگر این کار را انجام می دادند و هر کمبودی احساس می شد راهکاری برایش پیدا می کردند تا نیازمند بیگانه نشوند.
ابراهیمی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در جنگ تمرین شده است تصریح کرد: مدیران جهادی و انقلابی ساخته جنگ هستند، جنگ رییس جمهور و مسئول تربیت کرده و باید از آن درس گرفت.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس با اشاره دستاورد های دفاع مقدس عنوان کرد: جنگ هشت ساله به اندازه ده سال فرمانده ساخت، سردار سلیمانی ها که در جبهه های اطراف ماموریت های مستشاری انجام می دهند ساخته جنگ هستند.
وی خاطرنشان کرد: جنگ هشت ساله پدر و مادر های شهیدی ساخته که آیات زنده قرآن هستند، دخترانی ساخت که با ازدواج با جانبازان و نگهداری از آن ها جهانیان را شگفت زده کردند.
سردار ابراهیمی با بیان اینکه دشمن ابتدا نوک شمشیرش را سمت آبروی افراد می گیرد، افزود: با رجایی ها و دستغیب ها هم همین کار را کردند و چون نتیجه بخش نبود، حذف فیزیکی انجام دادند.

رونمایی از 10 جلد کتاب دفاع مقدس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات