طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیرژه نیروهای مسلح در سیستان و بلوچستان

رژه نیروهای مسلح در سیستان و بلوچستان

عکس های کدام تجهیزات نظامی در روز رژه نیروهای مسلح از مقابل جایگاه عبور می کنند؟

همزمان با شروع هفته دفاع مقدس اقتدار نیروهای نظامی سیستان و بلوچستان با رژه باشکوه در سراسر استان به نمایش در آمد.

دفاع مقدس, نیروهای مسلح, سیستان و بلوچستان, رژه نیروهای مسلح سیستان بلوچستان

دفاع مقدس, نیروهای مسلح, سیستان و بلوچستان

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، در نخستین روز شروع هفته دفاع مقدس،سربازان جان برکف جمهوری اسلامی ایران، اعم از یگان های متفاوت نیروهای مسلح مستقر در زاهدان ، توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.


محمد ناظری جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان گفت: در برخی از شهرهای استان نیز صبحگاه های مشترک نظامی و انتظامی برگزار می شود.


محمد ناظری افزود: دوران هشت سال دفاع مقدس، آموزش مدیریت همه جانبه در شرایط فشار و روبرویی کشور با محدودیت بودجه و امکانات مالی بوده که فرهنگ تبدیل نداشته ها به داشته ها را تبدیل می کند.


جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان با تاکید بر لزوم انتقال ارزش های هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان افزود: رسالت ما تنها حفظ و بازگویی خاطرات دفاع مقدس نیست، بلکه شناسایی، حفظ و انتقال ارزش های بنیادین دفاع مقدس به نسل جوان در اولویت بوده و باید در تمامی مدارس، دانشگاه ها، حوزه های علمیه و مراکز فرهنگی این ارزش ها شناسانده شود.


وی بیان کرد: همایش ویژه فرماندهان سپاه و بسیج سطح استان در شهرستان زهک در جوار مزار شهید گرانقدر دوران هشت سال دفاع، سردار حاج قاسم میرحسینی، از برنامه های ویژه ای است که برای هفته دفاع مقدس در نظر گرفته شده است.


برگزاری رژه بزرگ نیروهای مسلح در شروع هفته دفاع مقدس در بندرعباس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات