طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رژه نیروهای مسلح در شوش

رژه نیروهای مسلح در شوش

رژه نیروهای مسلح در شهرکرد شروع شد

رژه مشترک نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و شهروندان شوش برگزار گردید.

رژه, خوزستان, فرماندهان نظامی, رژه نیروهای مسلح شوش

رژه, خوزستان, فرماندهان نظامی, انتظامی, نیروهای مسلح, شوش, هفته دفاع مقدس, نخستین روز
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، هزاران نفر از بسیجیان و نیروهای مسلح و عشایر منطقه در اولین روز از هفته دفاع مقدس با اجرای آیین رژه با شکوه از مقابل جایگاه و در خیابان های شهر شوش یاد و خاطره روزهای ایثار و شهادت را در اذهان زنده کردند.

سرگرد پاسدار کریم بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شوش در این آیین هدف از برگزاری مراسم با شکوه رژه در شهرها و استانهای متفاوت کشور را حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی و نمایش توانمندی نیروهای نظامی است.

وی افزود: هشت سال دفاع مقدس به دست مایه ای برای مقاومت و پایداری ملت بزرگ ایران علیه زورگویی کشورهای استکباری تبدیل شده است.

بابایی هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت ها و دلاوری های رزمندگان اسلام دانست و افزود: ارزش های دفاع مقدس و رشادت ها و دلاورمردی رزمندگان اسلامی برای همیشه باید برای نسل های بعدی حفظ شود.

حجت الاسلام سید محمد امام، امام جمعه شهرستان شوش نیز گفت:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اقتداری بی پایان برای نظام اسلامی اند و باید این اقتدار سال به سال افزایش یابد.

وی بیان کرد: امروز نیروهای مسلح کشور ثابت قدم و استوار برای حفظ ارزش های انقلاب و پاسداشت خون شهدا گام در راهی گذاشته اند که شهدای انقلاب آغازگر آن بوده اند.

حجت الاسلام امام اظهار داشت: این رژه و حضور نیروهای نظامی و انتظامی بسیار مفید و موثر وبزرگترین ثمره برای این کشور دارد و این حضور قدرت و سدی محک در مقابل دشمنان نظام و اسلام است.

در آیین یگان های پیاده و موتوری نیروهای مسلح با انجام رژه اقتدار و صلابت خود را به نمایش گذاشتند.

رژه نیروهای مسلح در سیستان و بلوچستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات