طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رژه نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس

رژه نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس

برگزاری رژه بزرگ نیروهای مسلح در شروع هفته دفاع مقدس در بندرعباس

نیروهای مسلح استان بوشهر با کمپانی در رژه، توان خود را برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

پاسداران, دفاع مقدس, رژه, رژه نیروهای مسلح هفته دفاع مقدس

پاسداران, دفاع مقدس, رژه, نیروهای مسلح

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، در اولین روز از هفته دفاع مقدس یگان های نمونه نیروهای مسلح استان بوشهر با حضور در رژه، ضمن گرامیداشت یاد روزهای حماسه و ایثار، اعلام کردند با اقتدار از دستاوردهای همرزمانشان در سال‎های دفاع مقدس حفاظت می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر در این آیین، با نکوداشت یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: نیروهای مسلح همان طور که در سال های دفاع مقدس حماسه آفریدند و از کیان میهن اسلامی دفاع کردند اکنون هم با اقتدار کامل از مرزهای کشور حراست می کنند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: نیروهای مسلح کشورمان چنان توانمندی از خود نشان داده اند که دشمنان جرات نمی کنند، علیه ایران اسلامی فعالیتی داشته باشند.

امیردریادار بابک امینی جانشین فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی ارتش، گفت: همه نیروهای مسلح که در عرصه انقلاب و دفاع مقدس، با پیروی از حضرت امام خمینی(ره) و همراهی مردم حماسه ای ناب خلق کردند و دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند، اکنون هم با هدایت های فرمانده معظم کل قوا، و تکیه بر بصیرت جوانان مومن، متعهد و ولایتمدار، افزایش توان رزمی و به روز کردن تجهیزات خود، آماده دفاع از مرزهای کشور و مقابله با تهدیدات هستند.

شروع رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس در بیرجند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات