طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رژه یگان های نیروهای مسلح درخراسان رضوی

رژه یگان های نیروهای مسلح درخراسان رضوی

شروع رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس در بیرجند

نیروهای مسلح خراسان رضوی درشروع هفته ی دفاع مقدس با برگزاری مراسم سان و رژه اقتدارخود را به نمایش گذاشتند.

خراسان رضوی, مشهد, هفته دفاع مقدس, رژه یگان نیروهای مسلح درخراسان رضوی

خراسان رضوی, مشهد, هفته دفاع مقدس, رژه نیروهای مسلح, آغاز
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، نیروهای مسلح خراسان رضوی، صبح امروزچهارشنبه همزمان با 31 شهریور ماه ودرآغازهفته ی دفاع مقدس با رژه یگان های متفاوت ، جلوه ای از اقتدار و توان دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

این مراسم با سخنرانی استاندار خراسان رضوی و حضور مسئولان نظامی و انتظامی و مدیران استان از میدان 15 خرداد مشهد شروع شد .

فرود چتر بازان، رژه یگان های نمونه نیروهای مسلح استان، پیاده نظام و سواره نظام جلوه ای از اقتدار بود.

تیپ ها و یگانهای لشکر 77 پیروز ثامن الائمه (ع)، هوانیروز، پدافند هوایی، یگانهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج ، نیروی انتظامی با نظم و انضباط خاصی در این مراسم حضور داشتند.

امیر سرتیپ دوم ستاد امیر جهانشاهی فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان و فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش، امیر عبدالله رشادی فرمانده پدافند شمال شرق کشور، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا (ع) ، سردار امیری مقدم فرمانده انتظامی خراسان رضوی و دیگر فرماندهان نظامی و انتظامی در این مراسم حضور داشتند.

31 شهریورماه سالروز آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران در سال 1359 است که از آن بعد در تقویم کشورمان به عنوان شروع هفته دفاع مقدس نامگذاری و با حماسه ها دلاورمردی های جوانان، مردان و زنان این مرز و بوم در دفاع از مام وطن و حفظ و اعتلای نظام جمهوری اسلامی و دین اسلام همراه شد.

مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات