طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیعکس های رکورد جهانی پلاور در بندرانزلی شکسته شد

عکس های رکورد جهانی پلاور در بندرانزلی شکسته شد

رکورد جهانی تک چرخ شکسته شُد

رکورد جهانی حرکت پلاور توسط ورزشکاری از بندرانزلی شکسته شد.

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ،«آرمان تبری سنگاچینی» ورزشکار اهل بندرانزلی عصر سه شنبه در پایگاه آموزش قایقرانی این شهرستان توانست علاوه برشکستن رکورد جهانی حرکت پلاور، تعداد جهانی این حرکت را درحضور مسئولان ثبت رکورد ایران و آسیا هزار پله ارتقاء دهد.

فرشید سلمان پور, رکورد جهانی, حرکت پلاور, رکورد جهانی پلاور بندرانزلی شکسته

فرشید سلمان پور, رکورد جهانی, حرکت پلاور


این رکورد شکنی برای نخستین بار در ایران و آسیا انجام شده و این ورزشکار بعد از یک سال تمرین مداوم توانست به این موفقیت دست یابد.

همچنین «فرشید سلمان پور» مربی این ورزشکار نیز از سوی مسئولان ثبت رکورد به عنوان نخستین مربی در ایران و آسیا که سه بار رکورد آسیا و جهانی را در بخش های قایقرانی و شنا به نام خود ثبت کرده است، معرفی شد.

حرکت پلاور, فرشید سلمان پور, رکورد جهانی, رکورد جهانی پلاور بندرانزلی شکستهشاگردان این مربی موفق به کسب سه رکورد جهانی، پیمودن عرض دریای خزر، پیمودن 10کیلومتر از طول دریای خزر توسط کودک 10ساله شناگر و رکورد شکنی حرکت پلاور شدند.

فرشید سلمان پور, رکورد جهانی, حرکت پلاور, رکورد جهانی پلاور بندرانزلی شکستهفرشید سلمان پور نیز رکورد جهانی را در بخش های، شنای استقامت، کشیدن قایق و پارو زدن به نام خود در فهرست رکورد های گینس به ثبت رسانده است.

رکورد جهانی, فرشید سلمان پور, حرکت پلاور, رکورد جهانی پلاور بندرانزلی شکستهبندرانزلی در40کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

رکورد نقل وانتقالات تاریخ لیگ برتر شکسته شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات