طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدلداری ایرانی ها به اشک های فالکائو / عکس رکورد شمسایی دست نخورده باقی ماند

دلداری ایرانی ها به اشک های فالکائو / عکس رکورد شمسایی دست نخورده باقی ماند

تصویر نوزاد ایرانی کِه دَر باشگاه بارسلونا رکورد زد

فالکائو برزیلی،ستاره فوتسال برزیل و دنیا بعد از شکست همراه با برزیل در مقابل ایران از تیم ملی فوتسال برزیل خداحافظی کرد.

به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ،فالکائو ستاره 39 ساله تیم ملی برزیل که قصد داشت با گلزنی و رسیدن به رکورد شمسایی و شکستن آن از تیم ملی فوتسال برزیل خداحافظی کند؛ بعد از شکست مقابل تیم ملی ایران همراه با تیم ملی برزیل با چشمانی پر از اشک از تیم ملی خداحافظی کرد.


شکست برزیل توسط ایران, تیم ملی فوتسال ایران, تیم ملی فوتسال برزیل, رکورد شمسایی دست نخورده باقی مانددلداری ایرانی اشک فالکائوتصویر

شکست برزیل توسط ایران, تیم ملی فوتسال ایران, تیم ملی فوتسال برزیل, کلمبیا 2016, فوتسال, خداحافظی فالکائو, جام جهانی 2016 کلمبیا, رکورد شمسایی, جام جهانی فوتسال


اما در این بین بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران که شاهد اشک های فالکائو بودند با پرتاب وی به هوا؛ کمی به وی دلداری دادند تا شاید تسکینی برای ناراحتی این ستاره فوتسال دنیا باشد.


شمسایی با به ثمر رساندن 392 گل اسم خود را در تاریخ این رشته ثبت کرد و فالکائو که تنها رقیب شمسایی در این زمینه بود با 381 گل از تیم ملی فوتسال برزیل خداحافظی کرد.


خداحافظی فالکائو از فوتسال روی دست بازیکنان فوتسال ایران + فیلممهمترین دلیل دستگیری ایرانیان در خارج کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات