طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
زائران دانشجو می توانند میهمان دانشگاه امام رضا(ع) شوند

زائران دانشجو می توانند میهمان دانشگاه امام رضا(ع) شوند

ابعاد بین المللی دانشگاه امام رضا(ع) بایستی تقویت گردد

زائران دانشجوی دانشگاه های غیرانتفاعی سراسر کشور می توانند از سال تحصیلی جدید به مدت یک نیمسال تحصیلی ، از دوره آموزشی در دانشگاه امام رضا(ع) بهره مندشوند.

خراسان رضوی, دانشگاه امام رضا, زائران, زائران دانشجو میهمان دانشگاه امام رضاع

خراسان رضوی, دانشگاه امام رضا, زائران, دانشجو, مشهد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، معاون آموزشی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) گفت: بنا به دستور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی با هدف تشویق و ترغیب دانشجویان به امر زیارت و بهره مندی هر چه بیشتر آنان از فیوضات معنوی بارگاه منور رضوی، دانشجویان دانشگاه های غیرانتفاعی خارج از مشهد می توانند یک نیمسال از دوران تحصیل خود را به عنوان مجاور حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) در این شهر سپری کنند.

مجتبی بهنام با تاکید بر اینکه برگزیدگان علمی و فرهنگی در اولویت پذیرش دانشجوی میهمان هستند، افزود: از هر دانشگاه غیرانتفاعی پنج دانشجو می تواند در صورتی که در یکی از رشته های مشابه رشته های دانشگاه امام رضا(ع) در مقاطع متفاوت مشغول تحصیل هستند، یک نیمسال تحصیلی را در شهر مقدس مشهد به تحصیل مشغول شوند.

وی با اشاره به امتیازات این طرح گفت: در این طرح دانشجویان می توانند از خوابگاه رایگان برخوردار شوند و تنها شهریه متغیر از آنان دریافت می شود.

گفتنی است؛ دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) دارای دو مجموعه مستقل آموزشی ویژه برادران و خواهران در پردیس های اسرار و رضوان، 60 عضو هیئت علمی، 400 استاد مدعو و 60 رشته متفاوت در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

آیت الله هاشمی در بین زائران امام رضا(ع)
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات