طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاستقلالِ بزرگ انسان های بزرگ می خواهد | زمانی

استقلالِ بزرگ انسان های بزرگ می خواهد | زمانی

استقلال در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت | زمانی

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: اگر روند فعلی ادامه پیدا کند، استقلال تا قبل نیم فصل صدر جدول را می گیرد.

خبرگزاری تسنیم: حسن زمانی درباره پیروزی دو بر یک استقلال مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: این نتیجه را از قبل پیش بینی کرده و گفته بودم که استقلال بعد از دربی روی ریل موفقیت می افتد. استقلال به تازگی گوشه هایی از توانایی های خود را به نمایش گذاشته و امیدوارم این مسئله ادامه داشته باشد.

وی افزود: به علت عدم کسب نتایج مطلوب در هفته های گذشته، هواداران کمی دلخور شده بودند، اما بازیکنان با این برد عیدی خوبی به آنها دادند. اگر همین روند ادامه پیدا کند، استقلال تا قبل از نیم فصل صدر جدول را خواهد گرفت.

عضو هیئت مدیره استقلال در واکنش به عدم گفتگو بازیکنان بعد از پایان بازی تصریح کرد: این مسئله در حال حل شدن است و در تعطیلات همه چیز به روال گذشته بازمی گردد. اسپانسر، صدا و سیما و سازمان لیگ هر کدام در چارچوب خود حق و حقوق هایی دارند.

زمانی در خصوص اینکه چرا وقتی خبر انتخاب حسن روشن به عنوان مشاور شهاب جهانیان در سایت باشگاه اعلام شد، این خبر خیلی زود از این سایت برداشته شد، گفت: در این زمینه سوء تفاهم شده بود و با صحبت هایی که خواهد شد، مشکلات حل می شود. این اتفاقات در تیم بزرگ استقلال به صلاح نیست و امیدوارم در آینده شاهد این مسائل نباشیم.

وی در مورد اینکه بین شهاب جهانیان و سیدرضا افتخاری تعاملی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: قرار نیست خودمان به این مسائل دامن بزنیم. استقلال باشگاه بزرگی است و انسان های بزرگی هم می خواهد. در آینده امیدوارم بتوانیم بهترین کادر مدیریتی را داشته باشیم.

انسان از چه زمانی با دود انس گرفت؟
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات