طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیزمانی برای درخشش نیمار

زمانی برای درخشش نیمار

برزیل با درخشش نیمار به نیمه نهایی رسید

با مصدومیت مسی، بارسلونا نیاز دارد تا نیمار به فرم فوق العاده فصل پیش خود بازگردد.


بارسلونا

طرفداری: با مصدومیت لیونل مسی در دیدار مقابل اتلتیکومادرید، الآن همه نگاه ها به سوی نیمار معطوف شده تا بار تیم را به دوش بکشد و نمایش های نیم فصل اول فصل پیش را تکرار نماید.


به نقل از mundodeportivo، تقریبا در همین روزها و هفته های فصل پیش بود که مسی مصدوم شد. فوق ستاره آرژانتینی که فصل پیش در ششمین هفته لالیگا مقابل لاس پالماس مصدوم شد و دو ماه از میادین به دور ماند، در این فصل هم در همان هفته و این بار مقابل اتلتیکومادرید دچار مصدومیت شد و حداقل تا سه هفته قادر به همراهی بارسا نخواهد بود.


الآن هواداران بارسلونا همزمان با انتظار برگشت بهترین بازیکن تیمشان، منتظر بازگشت نیمار به روزهای اوج نیز هستند. اتفاقی که فصل پیش افتاد و فوق ستاره برزیلی با نمایش های خارق العاده اش در دوران غیبت لیونل مسی، به هیچ عنوان اجازه احساس شدن جای خالی او را نداد. در واقع این زوج سوارز و نیمار بود که نتایج فوق العاده کاتالان ها را رقم می زد اما بار اصلی حملات تیم بر دوش نیمار بود.


کاتالان ها فصل پیش از میان تمام بازی هایی که مسی را نداشتند، تنها در دیدار مقابل سویا در سانچزپیسخوان شکست را پذیرفتند. در دیداری که نیمار بازی فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت و حتی از روی نقطه پنالتی هم یکی از گل های خورده تیمش را جبران کرد اما واکنش های سرخیو ریکو، دروازه بان سویا مانع از گلزنی بیشتر او شد.


به هر ترتیب، بارسلونا در سه دیدار آینده خود مقابل سلتاویگو، خیخون و مونشن گلادباخ که هر سه آن ها نیز در خانه حریفان برگزار می شود، از وجود مسی بی بهره است و نگاه ها الآن به سمت قهرمان المپیک معطوف است تا به جای مسی، بار تیم را به دوش بکشد. الآن زمانی برای درخشش است نیمار!

جامعه امروز بیش از هر زمانی به فرهنگ قرآن نیازمند است
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات