طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثزن جوان، قربانی عشق شیطانی شوهر

زن جوان، قربانی عشق شیطانی شوهر

تصاویر زن و شوهر جوان، قربانی پاترول خاکستری!

زن جوان که به ارتباط شوم شوهرخود با نامادری اش پی برد وقتی درخواست طلاق داد و مهریه اش را اجرا گذاشت، درجنایتی هولناک ازسوی شوهرش هدف ضربات کارد قرارگرفت ودر برابر دیدگان وحشت زده فرزند خردسالش ازپا درآمد.

روزنامه ایران: زن جوان که به ارتباط شوم شوهرخود با نامادری اش پی برد وقتی درخواست طلاق داد و مهریه اش را اجرا گذاشت، درجنایتی هولناک ازسوی شوهرش هدف ضربات کارد قرارگرفت ودر برابر دیدگان وحشت زده فرزند خردسالش ازپا درآمد.

شامگاه هجدهم اردیبهشت سال۸۸ مردی به کلانتری هفت چنار تهران رفت واعلام کرد دخترش« بنفشه» در خانه همسرش بعد از ضرب وشتم شدید وسبعد با ضربه های چاقو به کما رفته و در بیمارستان هفتم تیر بستری شده است. با اعلام این نقل از، تیمی از مأموران کلانتری در بیمارستان حاضر شدند و تحقیقات را شروع کردند.

اولین بررسی ها نشان داد شب حادثه بنفشه- 17 ساله- در مقابل چشمان پسرش به خاطر اجرا گذاشتن مهریه با همسرش درگیر و بعد از ضرب و شتم شدید با چاقو مجروح شده است. این زن که بشدت آسیب دیده بود برای نجات خود با خواهرش تماس گرفته و با کمک همسایگان به بیمارستان انتقال یافته بود. اما شدت جراحات طوری بود که او دوام نیاورد و صبح روز پس جان سپرد.با مرگ این زن، پرونده به دایره جنایی ارسال شد. کارآگاهان نیز دراولین گام شوهر 42 ساله قربانی جنایت را تحت تعقیب قرار دادند.

 اظهارات تکان دهنده خواهر قربانی

خواهر مقتول در اظهاراتش به پلیس گفت: پیش از ازدواج بنفشه، نامادری ام با شاپور ارتباط داشت و برای اینکه روی این بی آبرویی سرپوش گذاشته شود، بنفشه که 14 سال بیشتر نداشت به اجبار به عقد شاپور درآمد و به خانه او رفت. بعد از ازدواج، خواهرم همیشه توسط شوهرش مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار می گرفت. آنها صاحب پسرکوچولویی هم شده بودند اما یک روز وقتی بنفشه به خانه می رود شوهرش و نامادری ام را در شرایط بدی می بیند. پس از آن اتفاق اوخواستارجدایی شد و بعد از درخواست طلاق مهریه اش را نیز اجرا گذاشت. پرونده جدایی آنها تا یک سال و نیم پس ادامه داشت تا اینکه شاپور در شب حادثه خواهرم را به بهانه اجرا گذاشتن مهریه اش آنقدر کتک وپس هم با چاقوزد که او بعد از چند ساعت کما جان باخت. شاپور هم پس از جنایت متواری شد.

پایان یک سال زندگی پنهانی

ردیابی برای بازداشت قاتل فراری ادامه داشت تا اینکه سرانجام شاپور در خانه ای متروکه درجنوب تهران بازداشت شد. او در اولین بازجویی های پلیس منکر قتل شد اما بعد از مدتی به جنایت اعتراف کرد.بعد از این اعتراف های متهم 42 ساله، این پرونده در چند مرحله در شعبه چهارم دادگاه کیفری مورد رسیدگی قرارگرفت ومتهم به قصاص محکوم شد.در حالی که پرونده تا اجرای حکم قصاص فاصله ای نداشت خانواده مقتول حاضر شدند در ازای دریافت 600 میلیون تومان دیه ازقصاص بگذرند. به این ترتیب محکوم به مرگ، روز دوشنبه بعد از محاکمه  با پرداخت مبلغ دیه و رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافت. او همچنین به خاطر داشتن روابط غیراخلاقی نیزبه زندان محکوم شد.

همراهی صاحب کمپ ترک اعتیاد برای ربودن شوهر زن جوان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات