طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
زندان پایان خط سارقان خودرو

زندان پایان خط سارقان خودرو

پایان خط سارقان درون خودرو با 20 فقره سرقت

اعضای باند سارق خودرو در شیراز با کشف 8 فقره سرقت بازداشت شدند.

باند سارق, زندان, سارق خودرو, زندان پایان خط سارقان خودرو

باند سارق, زندان, سارق خودرو, فارس, شیراز
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سرهنگ سیروس حیدری فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: در پی سرقت چند دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ ، پارس و زانتیا در شمال غرب شهرستان شیراز، شناسایی و بازداشت سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفت.
وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی یکی از سارقان به نام "ع – ح" شناسایی و مشخص شد وی که از سارقان حرفه ای خودرو است در سال ۱۳۹۱ بازداشت و راهی زندان شده و بعد از آزادی از زندان، مجددا فعالیت مجرمانه خود را شروع کرده است.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس اظهار کرد: با تلاش ماموران محل سکونت و اختفاء این سارق سابقه دار شناسایی و بعد از دو ماه اقدام اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت وی نزدیکی محل سکونتش در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت شد.
سرهنگ حیدری بیان کرد: در بازرسی از منزل این سارق یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مسروقه و مقادیری قطعات خودرو و تعداد زیادی قولنامه خرید و فروش خودروهای تصادفی کشف شد.
وی گفت: متهم بعد از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات به سرقت ۸ دستگاه خودرو با همدستی شخصی به نام "ه – غ" اقرار کرد که بلافاصله همدست ۳۱ ساله وی نیز بازداشت و در تحقیقات به عمل آمده به مشارکت در سرقت خودروها در شهرستان شیراز اقرار کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس با اشاره به بازسازی صحنه های سرقت، گفت: در این رابطه ۱۰ نفر از مرتبطین و خریداران اموال مسروقه نیز شناسایی، بازداشت و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

پایان دزدی های شبانه از خودرو های لوکس / سارقان خیابان فلسطین به دام افتادند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات