طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیزنده یاد گلبارنژاد تحت پوشش بنیاد شهید است

زنده یاد گلبارنژاد تحت پوشش بنیاد شهید است

معوقات جامعه تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت شد

قائم مقام بنیاد شهید گفت: زنده یاد گلبارنژاد جانباز متوفی تحت پوشش بنیاد شهید هستند و هر خدمتی که پیش از این به وی تعلق می گرفته، بعد از این نیز به خانواده اش ارائه می شود.

قائم مقام, دوچرخه سوار, بنیاد شهید, زنده یاد گلبارنژاد تحت پوشش بنیاد شهید

قائم مقام, دوچرخه سوار, بنیاد شهید, تحت پوشش, گلبارنژاد
به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محسن انصاری گفت: زنده یاد گلبارنژاد ملی پوش دوچرخه سواری پارالمپیک کشورمان جانباز 55 درصد انقلاب اسلامی هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به وی به علت وقوع این حادثه در حین مسابقه و اینکه جانباز 55 درصد هستند عنوان شهید اطلاق می شود یا خیر، اظهار داشت: کلیه جانبازانی که درصد جانبازی 70 درصد داشته باشند، چنانچه بر اثر حادثه یا مسایل عادی فوت شوند شهید محسوب می شوند، اما ایشان جانباز 55 درصد بودند، بعد از فوت، 5 درصد هم به درصد وی افزوده شد و به 60 درصد رسید. به این ترتیب زنده یاد گلبارنژاد جانباز متوفی تحت پوشش بنیاد شهید هستند.

وی در ادامه توضیحات گفت:چنانچه جانبازی بر اثر صدمات ناشی از جنگ به رحمت ایزدی بپیوندد، حتی اگر درصد جانبازی اش 5 درصد باشد عنوان شهید به وی تعلق خواهد گرفت.

قائم مقام بنیاد شهید و ایثارگران افزود: از همان روز وقوع این حادثه موضوع را پیگیری بودند که بعد از بررسی ها مشخص شد زنده یاد گلبارنژاد، جانباز 55 درصد هستند و هماهنگی های لازم برای انجام خاکسپاری ایشان در قطعه ایثارگران استان فارس شهر شیراز انجام شده است.

وی افزود: تمامی خدمات از جمله حقوق، وام، معافیت خدمت، تسهیلات مربوط به تحصیلات، ورود به دانشگاه به خانواده اش ارائه خواهد شد؛ همانطور که پیش از این نیز وی می توانسته از آنها استفاده کند.

یاد شهید همدانی در جشنواره بین المللی فیلم مقاومت زنده می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات