طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
زنگ شکوفه ها در مدارس شوش و شاوور نواخته شد

زنگ شکوفه ها در مدارس شوش و شاوور نواخته شد

نواخته شدن زنگ شکوفه ها امروز در مدارس مازندران

امروز چهارشنبه 31 شهریورماه همزمان با سراسر کشور زنگ شکوفه ها با حضور کلاس اولی ها در مدارس ابتدایی شوش و شاوور نواخته شد.

مجتبی دیناروند, مدارس, مدارس ابتدایی, زنگ شکوفه مدارس شوش شاوور نواخته

مجتبی دیناروند, مدارس, مدارس ابتدایی, شاوور, چهارشنبه, امروز, کلاس اولی ها, شوش, شوش, خوزستان, زنگ شکوفه ها, سراسر کشور, مدیر آموزش و پرورش, 31 شهریورماه, شاوور
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مجتبی دیناروند، مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش تقارن هفته دفاع مقدس با شروع سال تحصیلی جدید را پاس داشته و بیان داشت: گرامی داشت هفته دفاع مقدس خود بزرگترین مدرسه است و باید دانش آموزان درس بزرگ رشادت، شهادت طلبی و ایثار را از این هفته فرا گیرند.

وی خاطر نشان کرد: مدرسه سنگر تعلیم و تربیت دلاورمردان هشت سال جنگ تحمیلی است که با توکل بر خداوند متعال خون پاک خود را نثار کرده تا امروز نوگلان باغ زندگی در سایه امنیت و آرامش به تحصیل بپدازند و این درس بزرگ باید در رگ های دانش آموزان ما جریان یابد.

در ادامه بعد از اجرای برنامه های متنوع و شاد، زنگ شکوفه ها توسط مسئولان نواخته شد و دانش آموزان بعد از دریافت هدایایی با گذشتن از زیر قرآن مجید وارد کلاس درس شدند.

همچنین 2کلاس درس جدید دردبستان معلم وادیب به مساحت 77متر وباهزینه 230میلیون ریال که از محل کمک های اولیای دانش آموزان و خیران تکمیل شده بود افتتاح گردید.

در شهرستان شوش و شاوور بیش 38هزار دانش آموز در 465 مدرسهو سه هزار و 192
کلاس درس وجود دارد.

همچنین 4 هزار و 814 کلاس اولی و سه هزار و 500 پیش دبستانی در شهرستان شوش روز چهارشنبه راهی کلاس درس شدند.

نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدارس کرمان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات