طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبارسلونا بدون مسی ضعیف تر است | زیدان

بارسلونا بدون مسی ضعیف تر است | زیدان

سرنوشت بارسلونا در روزهای بدون مسی

سرمربی رئال مادرید بارسلونا را بدون مسی تیمی ضعیف عنوان کرد.


زیدان

خبرگزاری ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در هفته ششم لالیگا به مصاف لاس پالماس می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: ضربات آزاد از اهمیت زیادی برخوردارند به خصوص که بازیکنان خوبی در این زمینه داریم. به همین دلیل خودمان را برای بازی و ضربات این چنینی خوب آماده می کنیم تا بتوانیم از این فرصت بهترین استفاده را ببریم.

سرمربی رئال مادرید درباره حالت بازیکنانش اظهار کرد: به همه بازیکنان نیاز داریم. فقط به کریم بنزما و آلوارو موراتا نیاز نداریم بلکه ماریو نیز می تواند به تیم کمک کند. او عضوی از این گروه است. بعضی از بازیکنان نیز می توانند در خط حمله بازی کنند. برای هر بازی در این رابطه تصمیم می گیریم. بنزما بهتر شده است و از این موضوع خوشحالم.


زیدان در ادامه افزود: کیلور ناواس در فهرست دعوت شدگان برای بازی فردا خواهد بود و تیم را همراهی خواهی کرد. فابیو کونترائو نیز در حالت نرمالی به سر می برد و می تواند در لیست دعوت شدگان باشد.


سرمربی فرانسوی درباره آسیب دیدگی ها اظهار کرد: همیشه برخی از آسیب دیدگی ها نگران کننده است و نمی توانیم در این باره کاری انجام دهیم. امیدوارم این آسیب ها شدید نباشند و به زودی بازیکنان بتواند تیم را همراهی کنند. بازیکنان زیادی داریم و می توانیم جایگزین کنیم. فردا نیز این چنین خواهد بود و برای بازی سه شنبه باید دید بازیکنان آسیب دیده چه شرایطی خواهند داشت.


زیدان در مورد تصویر منتشر شده فیلیپه لوییس (بازیکن برزیلی از حالت پای خود بعد از خطای لوییس سوارس در دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید عکسی منتشر کرد) گفت: ندیدم چه اتفاقی افتاد. نمی خواهم وارد این مسائل شوم. موضوعات دیگری ذهنم را مشغول کرده است.


لیونل مسی در دیدار بارسلونا و اتلتیکو مادرید آسیب دید و سه هفته از میادین دور خواهد بود. سرمربی مادرید درباره بارسا بدون مسی اظهار کرد: بارسلونا بدون او ضعیف تر است. نمی دانم خیلی ضعیف تر است یا نه اما مختلف است.

تصویر باشگاه بارسلونا تولد مسی را تبریک گفت
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات