طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتاوان نیمه اول بدمان را بعد دادیم | زیدان

تاوان نیمه اول بدمان را بعد دادیم | زیدان

نیمه کاره ماندن مسجد لترگازسفلی به مدت 16 سال فیلم

رئال مادرید امشب در برنابئو مقابل ویارئال متوقف شد تا دو امتیاز حساس را از دست داده باشد.


رئال مادرید

ورزش سه: این نخستین مساوی رئال بعد از 16 برد متوالی در لالیگا بود و الآن در صورت پیروزی بارسا بر اتلتیکو، فاصله رئال با بارسلونا به یک کاهش خواهد یافت. رئال در شرایطی این بازی را با تساوی 1-1 به پایان برد که نیمه اول 1-0 عقب افتاده بود.

زیدان در نشست خبری این بازی گفت:" در هر بازی ممکن است اشتباهاتی مرتکب شویم اما مشکل امروز ما آغاز بسیار بدمان در نیمه اول بود. در این نیمه، متمرکز و پرشور بازی نکردیم اما در نیمه دوم همه چیز خارق العاده بود.  باید بدانیم که همیشه نمی توان در دقایق پایانی پیروز شد. امشب به سختی تاوان نیمه اول بدمان را بعد دادیم با این حال در مجموع از عملکرد بازیکنان راضی هستم.

از این بازی دو امتیازی که از دست دادیم را به یاد خواهم داشت ولی این هم می گذرد. معتقدم تلاش و عملکرد بازیکنانم مطلوب بود چون در نیمه دوم، روند بازی را کاملا عوض کردیم. تنها باید شکلی که بازی ها را آغاز می کنیم تغییر دهیم. نیاز داریم تا با انگیزه تر و جنگنده تر باشیم. باید این مشکل را خیلی زود برطرف کنیم. برای این کار باید تعمق کرده و بیشتر کار کنیم و این وظیفه من به عنوان مربی تیم است."

عملکرد رونالدو:" همیشه از رونالدو انتظارات زیادی داریم. معتقدم او امشب بازیکن موثری برای ما بود. گل نزدن او برای من نگران کننده نیست. من وقتی نگران می شوم که او نتواند برای ما بازی کند. الآن او باید بیشتر تلاش کند تا به فرم سابق خود برگردد چون می تواند برای ما گل های فراوانی بزند."

نتیجه بارسلونا-اتلتیکو:" امشب پیروز نشدیم بعد به نفع ما است تا آن بازی مساوی شود ولی در هر صورت برایم اهمیت چندانی ندارد و تنها روی تیم خودم تمرکز دارم."

تیم های حاضر در نیمه نهایی هندبال المپیک مشخص شدند
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات