طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیسازمان لیگ جواب علی کریمی را داد

سازمان لیگ جواب علی کریمی را داد

سازمان لیگ باید جواب بدهد | طاهری

مربی سابق تیم ملی در پیغامی به تعطیلی های لیگ برتر به شدت اعتراض کرد.

خبرآنلاین: بعد از اعتراض علی کریمی به تعطیلات لیگ برتر، سازمان لیگ ایران در بیانیه ای پاسخ او را داد. این بیانیه را در زیر می خوانید؛


کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران دو تقویم و برنامه پیشنهادی را برای فصل ۹۶-۹۵ که شامل مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و برنامه های تیم ملی بود را بهمن ماه سال گذشته برای باشگاه ها ارسال کرد و از ۱۶ باشگاه لیگ برتری خواست که نظرات خود را در رابطه با این برنامه به طور کتبی به سازمان لیگ ارایه کنند.

تقویمی که در حال حاضر در مسابقات باشگاهی در حال اجراست همان تقویمی است که قبل از آغاز فصل به تایید کلیه باشگاه های لیگ برتری رسیده است. اشاره به این نکته ضروری است که پس از هفته هفتم لیگ برتر مرحله یک سی و دوم جام حذفی برگزار می شود و مسابقات لیگ برتر فقط ۹ روز به خاطر روزهای فیفا تعطیل است که در آن همه لیگ های باشگاهی در سراسر جهان تعطیل هستند.همچنین پس از هفته دهم نیز مرحله یک شانزدهم جام حذفی برگزار می شود و سبعد لیگ برتر باز بخاطر روزهای فیفا ۹ روز تعطیل خواهد بود.

سازمان لیگ فوتبال ایران در این فصل با تعاملی که بین باشگاه ها و تیم ملی ایجاد کرده تلاش دارد نسبت به فصل گذشته لیگ برتر از تعطیلات کمتری برخوردار باشد و امیدواریم که با همکاری بیشتر باشگاه ها، مربیان، کارشناسان و پیشکسوتان با تیم ملی شاهد حضور دوباره تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشیم و تا نقطه عطف دیگری در تاریخ فوتبال این کشور رقم بخورد.

اقدام متقابل پرسپولیس علیه سازمان لیگ
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات