طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مناسب سازی بستری مناسب برای تحقق عدالت اجتماعی

مناسب سازی بستری مناسب برای تحقق عدالت اجتماعی

ریشه کنی بی سوادی عاملی برای تحقق عدالت اجتماعی است

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی مناسب سازی را بستری مناسب برای تحقق عدالت اجتماعی دانست و گفت: رشد و شکوفایی هر جامعه ای بستگی به چگونگی بکارگیری استعدادها و توانایی های موجود در آن جامعه دارد.

بهزیستی, ارومیه, آذربایجان غربی, سازی بستری تحقق عدالت اجتماعی

بهزیستی, ارومیه, آذربایجان غربی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، امیر علی قلیزاده در جلسه مناسب سازی ابنیه با بیان اینکه بی تردید بخشی از نیروهای فعال در جامعه ما افراد معلول جسمی ـ حرکتی هستند که در عرصه های گوناگون توانسته اند شایستگی های خود را در خدمت به کشور به منصه ظهور برسانند افزود: دستیابی معلولین در جهت رسیدن به استقلال نسبی و به عبارتی تساوی فرصتها، عدالت اجتماعی و پیوستن تمامی افراد معلول به جامعه و ایجاد اجتماعی بدون مانع هدف نهایی مناسب سازی است.

وی با تقدیر از همکاری و جدیت استانداری آذربایجان غربی در پیگیری مناسب سازی اماکن و ابنیه تصریح کرد: باید بسترهای مناسب همکاری فی ما بین همه سازمان ها فراهم شود؛ چراکه مناسب سازی تنها برای فرد معلول نیست و افراد سالمند، کودکان و زنان باردار نیز در استفاده از اماکن و فضاهای عموی سطح شهر سهیم اند.

قلیزاده عملکرد شهرداری ارومیه در مناسب سازی مبلمان شهری را مثبت ارزیابی نمود.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان در ادامه با اشاره به جایگاه مناسب استان در خصوص مناسب سازی در سطح کشور مستند سازی فعالیتها را یکی از اقدامات اساسی دانست و افزود: به طور قطع اقدامات خوبی در این خصوص صورت گرفته که باید در خصوص مستند سازی آنها بیش از پیش جدیت نمود.

در ادامه این جلسه ضمن بررسی عملکرد نیمسال اول حالت مناسب سازی ادارت بهزیستی شهرستانهای شوط، پلدشت،ماکو و چایپاره و مساکن مددجویی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

تشکل های دانش آموزی بستری مناسب برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات