طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سامانه جامع کانون های آگهی و تبلیغات راه اندازی شد

سامانه جامع کانون های آگهی و تبلیغات راه اندازی شد

سامانه جامع اطلاعات بازار کار استان قم راه اندازی می شود

در راستای سهولت در ارائه خدمات به شهرونداون و متقاضیان دریافت کانون های آگهی و تبلیغات، صدور مجوز الکترنیکی کانون های آگهی در فارس شروع شد.

فارس, تبلیغات, سامانه جامع, سامانه جامع کانون آگهی تبلیغات اندازی

فارس, تبلیغات, سامانه جامع, راه اندازی شد, کانون های آگهی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ صابر سهرابی معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: در راستای سهولت در ارائه خدمات به شهرونداون و متقاضیان دریافت کانون های آگهی و تبلیغات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سامانه جامع کانون های آگهی و تبلیغات را راه اندازی کرده است.
سهرابی افزود: این سامانه هم اکنون به شکل رسمی راه اندازی شده و برای ارائه خدمات به متقاضیان دریافت مجوز کانون های آگهی و تبلیغات آماده خدمات دهی است.
وی با اشاره به اینکه مجوز کانون های آگهی و تبلیغات تنها برای کسانی صادر می شود که در آزمون اداره مربوطه نمره حد نصاب را کسب کنند، افزود: متقاضیان بعد از ثبت نام در این سامانه، می توانند در آزمون های غیرحضوری سامانه کمپانی نمایند و در صورت کسب نمره حد نصاب، مجوزهای لازم برای آنان صادر می شود.
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس تصریح کرد: متقاضیان می توانند از طریق پیوند دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی در پایگاه اطلاع رسانی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی e-tablighat.ir نسبت به ثبت نام و و راهنمایی کامل توسط سایت اقدام کنند و از این بعد تمامی درخواست های مربوط به تبلیغات از قبیل صدور، تمدید پروانه، اخذ شعبه یا نمایندگی و انجام تمامی تغییرات از طریق سامانه فوق انجام می شود.

راه اندازی سامانه جامع پهنه بندی کشاورزی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات