طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیایران فوتسال دنیا را متحیر کرد | سایت فیفا

ایران فوتسال دنیا را متحیر کرد | سایت فیفا

نگاه ویژه سایت فیفا به مسابقه فوتسال ایران و جمهوری آذربایجان

سایت فیفا در نقل از خود به پیروزی بزرگ تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل اشاره کرد و نوشت: فوتسال ایران با این برد دنیا فوتسال را متحیر کرد.

خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی بامداد امروز دست به کار بزرگی زد و توانست پرافتخارترین تیم دنیا یعنی برزیل را شکست بدهد. شاگردان ناظم الشریعه در وقت های قانونی و اضافی مقابل برزیل به تساوی 4 بر 4 دست یافتند و در ضربات پنالتی 3 بر 2 حریف خود را شکست دادند تا در مرحله بعدی مسابقات به مصاف پاراگوئه بروند.

سایت فیفا در نقل از بازی خود به پیروزی بزرگ تیم ملی فوتسال ایران اشاره کرده است و در تیتر این نقل از آورده است:«ایران فوتسال دنیا را متحیر کرد»

در ابتدای این نقل از آمده است: در حالیکه به نظر نمی رسید این بازی خیلی رقابتی شود و همه فکر می کردند برزیل بتواند به راحتی به مرحله بعدی مسابقات صعود کند اما این ایران بود که توانست مقابل قهرمان 5 دوره جام جهانی به برتری دست یابد و به مرحله بعدی مسابقات صعود و دنیا فوتسال را متحیر کند.

همچنین در فضای مجازی نیز پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل برزیل سر و صدای زیادی داشته تا جایی که خبرنگار ورزشی نیویورک تایمز مطلبی را در توئیتر خود قرار داده مبنی بر اینکه باور نمی کند ایران مقابل قهرمان دنیا توانسته به پیروزی دست یابد.

بعد از این پیروزی ایرانی ها ستاره تیم فوتسال برزیل را در حرکتی زیبا و جذاب روی دستان خود قرار دادند و به هوا پرتاب کردند.

فینال زودرس مقابل برزیل / قدرت فوتسال جهان، حریف ایران در مرحله حذفی!
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات