طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللسایه سنگین مشکل باتری گلکسی نوت 7 بر گزارش های مالی سامسونگ

سایه سنگین مشکل باتری گلکسی نوت 7 بر گزارش های مالی سامسونگ

مشکل گلکسی نوت 7 نشان از چالش باتری های قوی تر دارد | تالسا ورلد

تحلیلگران تخمین زدند مبلغ سود دریافتی سامسونگ در سه ماهه سوم سال 2016 با کاهشی 8.6 درصدی مواجه شود.

بین الملل, سامسونگ, سود, سایه سنگین مشکل باتری گلکسی نوت نقل از مالی سامسونگ

بین الملل, سامسونگ, سود, مشکل گلکسی نوت 7, گلکسی نوت 7, فراخوان سامسونگ, انفجار باتری, شرکت سامسونگ, نقل از مالی سامسونگ, آیفون 7, شرکت اپل

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از وب سایت "زی دی نت"، بر اساس تخمین تحلیلگران، سود کمپانی سامسونگ در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به 6.7 هزار میلیارد دلار خواهد رسید. این رقم نسبت به سه ماهه دوم سال 2016، 8.6 درصد کاهش خواهد داشت.


این نقل از بعد از فراخوان سامسونگ برای جمع آوری تلفن های همراه مدل گلکسی نوت 7 به علت مشکل باتری هایشان منتشر شده است.


تمامی موسسات اعتبارسنجی در کره جنوبی همچنین اعلام کرده اند جمع آوری این گوشی ها از بازار برای سامسونگ بیش از 1 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت.


این در حالی است که تحلیلگران در ادامه روند کاهش سود برای کمپانی سامسونگ اتفاق نظر ندارند. بر اساس میزان وفاداری مشتری و کیفیت ساخت بالای مدل گلکسی نوت 7، پیشبینی می شود سامسونگ در سه ماهه پایانی سال سود مناسبتری به دست آورد.


در ماه اوت (31 روز منتهی به 10 شهریور) سامسونگ از مدل گلکسی نوت 7 رونمایی کرد. در بررسی های تخصصی، این تلفن همراه در ابتدا امتیازهای بسیار مناسبی را کسب کرد. در آن هنگام، تحلیلگران تخمین زدند سود کمپانی سامسونگ در سه ماهه جاری به بیش از 8 هزار میلیارد دلار برسد. در سه ماهه دوم سال 2016، سامسونگ به سود بی سابقه 8.14 هزار میلیارد دلاری دست یافته بود. این سود در نتیجه فروش تلفن های همراه "گلکسی اس 7" و "گلکسی اس 7 اج" بوده است.


سامسونگ روز 9 سپتامبر (19 شهریور) فراخوان جمع آوری گلکسی نوت 7 را داد و از آن هنگام فروش رسمی این محصول را متوقف کرد. بر اساس نقل از ها، فروش این مدل تلفن همراه در کره جنوبی از 28 سپتامبر (7 مهر) از سرگرفته خواهد شد.


مشکل انفجار باتری های گلکسی نوت 7 برای سامسونگ بسیار دردسرساز شده است. این کمپانی اعلام کرد از هنگام انتشار اطلاعیه فراخوان، بیش از 26 نقل از دروغین درباره آتش گرفتن این تلفن همراه دریافت کرده است. اما این مسئله فرصت مناسبی برای کمپانی آمریکایی اپل بوده است. تحلیلگران معتقدند به علت ایجاد این مشکل برای سامسونگ، کمپانی اپل بیش از 100 میلیون دستگاه تلفن همراه آیفون 7 را تا انتهای سال جاری میلادی به فروش خواهد رساند.


مشکل باتری های گلکسی نوت 7 این بار در چین
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات