طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سختی های به ثمررسیدن منطقه آزاد تجاری قصرشیرین

سختی های به ثمررسیدن منطقه آزاد تجاری قصرشیرین

موافقت شورای عالی نقاط آزاد تجاری با ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه معتقد است، گرفتن موافقت منطقه آزاد تجاری قصرشیرین هفت خوان رستم بود و این منطقه پتانسیل بسیار بیشتری نسبت به مهران، مریوان و ... دارد.

کرمانشاه, قصرشیرین, منطقه آزاد, سختی ثمررسیدن منطقه آزاد تجاری قصرشیرین

کرمانشاه, قصرشیرین, منطقه آزاد, سختی های

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛رضا رحیمی از هفت خوان تبدیل قصرشیرین به منطقه آزاد تجاری یاد کرد و موافقت شورای عالی نقاط آزاد با ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین را اتفاقی خوب برای کرمانشاه دانست و افزود:موافقت با ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین حاصل کار تیمی عنوان است البته تا تصویب این منطقه در مجلس هم باز جای کار وجود دارد.


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: منطقه آزاد تجاری قصرشیرین پتانسیل بیشتری از سایر هفت منطقه دیگر مانند مهران، مریوان، سیستان و بلوچستان و ... دارد و جای تعجب است که چرا مدیران وقت پیش از این در استان کرمانشاه ایجاد این منطقه را پیگیری نکردند.


رحیمی تجارت و تردد مسافر و زائر از مرزهای کرمانشاه را نکته ای بسیار مهم دانست که از گذشته تا کنون حدود 50 درصد توسعه اقتصادی استان از این محل بوده است.


به گفته این مسئول، اینکه اخیرا مقرر شد تردد زائر کربلا از مرز "سومار" را نیز داشته باشیم خبر خوب دیگر برای استان بود که نتیجه پیگیری های فراوان و تعامل دولت و بخش خصوصی بود.هیات تجاری - سرمایه‎گذاری افغانستان وارد منطقه آزاد چابهار شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات