طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیسخنرانی روحانی به روز سوم موکول شد

سخنرانی روحانی به روز سوم موکول شد

سومین همایش روحانیون مقیم مرکز ارتش برگزارشد

سخنرانی رئیس جمهور کشورمان در نشست مجمع عمومی سازمان ملل برخلاف سال های گذشته که در روز افتتاحیه و یا روز پس انجام می شد ام در هفتاد ویکمین نشست سخنرانی روحانی به سومین روز موکول شده است.


روحانی, نشست مجمع عمومی سازمان ملل, نیویورک

خبرگزاری فارس: حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان دقایقی پیش به وقت محلی، برای کمپانی در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد نیویورک شد.

هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد عصر امروز (سه شنبه) با سخنرانی بان کی مون دبیر کل این سازمان افتتاح شد.

بر اساس برنامه اعلام شده 36 نفر از سران و مقامات کشورهای متفاوت از جمله روئسای جمهور آمریکا، فرانسه، برزیل، ترکیه و نخست وزیران انگلیس، ایتالیاو... در روز نخست به ایراد سخنرانی می پردازند.

این درحالی است که سخنرانی روحانی بر خلاف روال گذشته در روز سوم تعیین شده درحالی که با توجه به تجربه های سال های قبل معمولا سخنرانی رئیس جمهور ایران در روزهای نخست یا دوم انجام می شد اما در هفتاد و یکمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی روحانی به روز سوم یعنی روز پنجشنبه موکول شده که شاید در این برهه زمانی سران کشورهای مهم این نشست و حتی نیویورک را ترک کرده باشند.

گفتنی است، سخنرانی حسن روحانی در سه دوره گذشته نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در روزهای نخست و یک بار هم در روز دوم انجام شده بود. بر این اساس سخنرانی روحانی در هفتادمین نشست در روز نخست، شصت و نهمین نشست در روز دوم و شصت و هشتمین نشست در روز نخست برگزار شده بود.

بازتاب قطع سخنرانی روحانی از صدا و سیما
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات